Yeni Türk oyunu! İstanbul Kadim Neferler

Makaleler
20
İstanbul Kıyamet Vakti adlı meşhur Türk oyununa benzer nitelikte yeni bir Türk oyunu çıkıyor. Adı İstanbul Kadim Neferler. Anlık olarak canlı yayında oyunla alakalı Game Designer'a yöneltilen sorular cevaplanıyor.

İstanbul Kıyamet Vakti birçok kişi tarafından oynanmıştı, hâlâ daha oynanıyor. Sizce bu oyun tutar mı? Şahsen 16 yıl önce çıkan İstanbul Kıyamet Vakti'nin grafikleri bundan daha iyi gibi. Siz görüntüleri nasıl buldunuz?

İlk Tanıtım Videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

(Canlı Yayın)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tanıtım videosu çok saçma, arkaya müzik ekleyip boş mekan göstermişler. Grafikler beklemediğim kadar kötü. Kimse kusura bakmasın ama gerçekten berbat. Bu konuya "kötüdür kesin" diyerek girmiştim ve haklı çıktım. "daha çıkmamış oyun böyle konuşamazsın" diyecekler için, o zaman tanıtmasalarmış oyunu. Tıklanma kazanmak için şimdiden duyurmuşlar gibi geldi bana.

Tanıtım videosu çok saçma, arkaya müzik ekleyip boş mekan göstermişler. Grafikler beklemediğim kadar kötü. Kimse kusura bakmasın ama gerçekten berbat. Bu konuya "kötüdür kesin" diyerek girmiştim ve haklı çıktım. "daha çıkmamış oyun böyle konuşamazsın" diyecekler için, o zaman tanıtmasalarmış oyunu. Tıklanma kazanmak için şimdiden duyurmuşlar gibi geldi bana.
Yapımcının söylediğine göre bu tanıtım 10'da 1'i imiş. Çok kısa bir kısmını göstermişler ama bana da görüntüler pek iyi gelmedi 2022 için.

Global için kötü bir ismi var.
Türkiye dışında oynanacağını sanmıyorum. Erzurum'u bir İsveçli oynamaz mesela, haberi bile olmaz :D

Daha güzel bir şey çıkarabilirdiniz be. Neyse geliştirsinler belki birazda olsa isimlerini duyurabilirler. Ki dünya çapında duyurmak için ismi de değiştirmek lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı