Yeni Windows nasıl olacak?

Sizce 24 Haziran'da tanıtılması beklenen yeni Windows nasıl bir işletim sistemi olacak? Beklentileriniz nelerdir? İsmi ne olabilir? Ne gibi yenilikler gelecek?
Haydi tartışalım. Herkes fikrini çekinmeden ortaya atsın...
Artık tasarım anlamında sert köşeler değil de yumuşak köşeler istiyorum. Şu anki Windows kullanıcı arayüzü de modern ama ben Apple tasarımları gibi modernlik istiyorum.

Artık tasarım anlamında sert köşeler değil de yumuşak köşeler istiyorum. Şu anki Windows kullanıcı arayüzü de modern ama ben Apple tasarımları gibi modernlik istiyorum.
Başlat bölümünde olan klasör ikonları çok hoş mesela.
1622924918048.png

Yavaş yavaş ona geçiyorlar zaten, başta bayağı direndiler.

Kesinlikle. Artık MacOS bilgisayarlar gibi, hem sade, hem modernist, hem de bunların yanında aynı derecede güvenli olan bir işletim sistemi. Fakat bu kavramların yanına Windows kelimesi pek yakışmıyor...

+ olarak eğer başlat menüsüne devam edeceklerse daha anlamlı kılmaya çalışsınlar. Bence eskiden o metro arayüzü daha anlamlıydı fakat günümüzde güzel görünümden başka bir işe yaramıyor (bence).

Yeni konular

Geri
Yukarı