Yeni Windows sürümü ne zaman çıkacak?

@374025 Windows 10 optimizesi en kötü işletim sistemi mi? Vista daha mı iyi? Hahahaha. Bunu sağda solda bilgisiz insanlar inanır bunu bu tarz forumlarda söylerseniz size gülerler.

Eski PC kullanıcılar diğer Windows'lar desteği bitince ona gerçekler aşırı kasma donma yaşarlar SSD olmadan bu arada Windows Vista SP2 ile sorunlar düzeltildi.
Uzun bir süre Windows 10 ile devam. Belli dönemler ile büyük güncellemeler ile değiştirecekler.

@374025 Windows 10 optimizesi en kötü işletim sistemi mi? Vista daha mı iyi? Hahahaha. Bunu sağda solda bilgisiz insanlar inanır, bunu bu tarz forumlarda söylerseniz size gülerler.

Windows Vista'ya kötü diyenler baksın onun kadar görünümü iyi olan işletim sistemi var mı SP2 ile hatalar kalmadı.

Uzun bir süre Windows 10 ile devam. Belli dönemler ile büyük güncellemeler ile değiştirecekler.
Bari Windows 8.1'in desteği bitmeden çıksa yeni sürüm daha iyi olur. Windows 10'a uğramadan yeni işletim sistemine geçerim.Windows 10'a hiç içim ısınamadı kaç kere geçmeye çalıştım ama Windows 8.1'e yine geri döndüm.

O da işte sadece dokunmatik cihazlara gelecek diye biliyorum.

Optimize de bir yere kadar daha ne kadar optimize edilecek?

2025'de bitmesi gerekmiyor mu? Microsoft'un 5+5 politikasına göre.
Yani hocam samimi fikrimi merak ediyorsanız, Windows 10 kelimenin tam manasıyla kanser bir sistem yani işin doğrusu optimize edilmesi gereken çok şey var bence. Bu tamamıyla benim fikrimdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı