Yeni Windows Sürümü Yakında Duyurulabilir

Hocam Windows 11 çıkmayacak diye kendileri söyledi. Ben oradan duyduğumu söylüyorum. Araştırabilirsin. Yanlışım varsa da beni aydınlat lütfen. Ancak en kötü ismi Windows olmaz başka olur.

Hocam Windows 11 çıkmayacak diye kendileri söyledi. Ben oradan duyduğumu söylüyorum. Araştırabilirsin. Yanlışım varsa da beni aydınlat lütfen. Ancak en kötü ismi Windows olmaz başka olur.
Hocam bu Microsoft. Bir dediği bir dediğini tutmaz. Adamlar yıllardır Sun Valley arayüzü gelecek sene gelecek diyip getirmiyorlar. Windows 11'i de çıkarmayacağız diyip çıkarırlar. Adı belki Windows 11 olmaz ama sonuçta Windows 10'un gelecekte devamı gelecek ve gelmeli de. Ne yapacak adamlar 2100 yılına kadar Windows 10'umu geliştirecekler? 2100 yılına kadar Windows 10'mu kullanacağız?

Aynen.

Açıklamada Windows 10 bundan sonra güncellemeler ile devam edecek ve yeni Windows çıkmayacak dediler. Bu yorumdan yola çıkarak dedim. Yoksa tabii firma bu istediğini yapar kendi malı sonuçta.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…