Yeni Windows Sürümü Yakında Duyurulabilir

Windows 11 çıkacak hocam ama 2027'den önce çıkmaz. Microsoft sonsuza kadar Windows 10'u geliştirecek değil. Windows 10'un altyapısı çok eskidi çünkü. NTFS, NT 6.0 falan hepsi çok ama çok eski artık. NTFS dosya sistemi verimsiz, modifiyeli NT 6.0 çekirdeği artık yetersiz kalıyor. Windows 10'un çekirdeği ve kullandığı dosya sisteminde bir sürü sorun var. Bunların çözülmesi için hem baştan şu NT çekirdeğini bir oturup yazmak lazım hem de NTFS dosya sistemi yerine daha verimli bir dosya sistemine geçmek lazım. NTFS en son XP ile güncelleme aldı düşünün. Bu dediklerim için de yeni Windows şart.
Hocam Windows 11 çıkmayacak diye kendileri söyledi. Ben oradan duyduğumu söylüyorum. Araştırabilirsin. Yanlışım varsa da beni aydınlat lütfen. Ancak en kötü ismi Windows olmaz başka olur.

Hocam Windows 11 çıkmayacak diye kendileri söyledi. Ben oradan duyduğumu söylüyorum. Araştırabilirsin. Yanlışım varsa da beni aydınlat lütfen. Ancak en kötü ismi Windows olmaz başka olur.
Hocam bu Microsoft. Bir dediği bir dediğini tutmaz. Adamlar yıllardır Sun Valley arayüzü gelecek sene gelecek diyip getirmiyorlar. Windows 11'i de çıkarmayacağız diyip çıkarırlar. Adı belki Windows 11 olmaz ama sonuçta Windows 10'un gelecekte devamı gelecek ve gelmeli de. Ne yapacak adamlar 2100 yılına kadar Windows 10'umu geliştirecekler? 2100 yılına kadar Windows 10'mu kullanacağız?

Hocam bu Microsoft. Bir dediği bir dediğini tutmaz. Adamlar yıllardır Sun Valley arayüzü gelecek sene gelecek diyip getirmiyorlar. Windows 11'i de çıkarmayacağız diyip çıkarırlar. Adı belki Windows 11 olmaz ama sonuçta Windows 10'un gelecekte devamı gelecek ve gelmeli de. Ne yapacak adamlar 2100 yılına kadar Windows 10'umu geliştirecekler? 2100 yılına kadar Windows 10'mu kullanacağız?
Aynen.

Hocam bu Microsoft. Bir dediği bir dediğini tutmaz. Adamlar yıllardır Sun Valley arayüzü gelecek sene gelecek deyip getirmiyorlar. Windows 11'i de çıkarmayacağız deyip çıkarırlar. Adı belki Windows 11 olmaz ama sonuçta Windows 10'un gelecekte devamı gelecek ve gelmeli de. Ne yapacak adamlar 2100 yılına kadar Windows 10'umu geliştirecekler? 2100 yılına kadar Windows 10'mu kullanacağız?
Açıklamada Windows 10 bundan sonra güncellemeler ile devam edecek ve yeni Windows çıkmayacak dediler. Bu yorumdan yola çıkarak dedim. Yoksa tabii firma bu istediğini yapar kendi malı sonuçta.

Geri
Yukarı