Yeni Witcher hakkında resmi bilgiler geldi!

''We are not planning on making the game exclusive to one storefront.'' CDPR böyle bir tweet atmış. Bu demek değildir aynı anda bütün platformlara satışa çıkacak oyun ama en azından hepsine eninde sonunda çıkacağını biliyoruz.
Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1647939214498.png

Görmeden bir şey diyemezsin. Herkesin de hype yapmaya da gerek yok, ben istemsizce yapıyorum çünkü bu evreni çok seviyorum ve bu evrenle çıkacak, çıkan her içeriğe de hype'lanıp alıyorum. Sevmiyorsan ya da beklemiyorsan böyle boş yorumlar yapmayın en azından, yapmana gerek yok.

Görmeden bir şey diyemezsin. Herkesin de hype yapmaya da gerek yok, ben istemsizce yapıyorum çünkü bu evreni çok seviyorum ve bu evrenle çıkacak, çıkan her içeriğe de hype'lanıp alıyorum. Sevmiyorsan ya da beklemiyorsan böyle boş yorumlar yapmayın en azından, yapmana gerek yok.
Ben de istemsizce yapıyorum. Sana diyor muyum boş yorum yapıyorsun?

Geralt olmadan yeni bir Witcher oyunu yapmayı göze alamazlar şu an. O kadar eminim ki Geralt'ın olacağını. Oynayamasak bile kesinlikle içli dışlı yakın olacağız. Vesemir'in gençliği şu an en muhtemel karakter olarak duruyor. Ciri kesinlikle olamaz. Karakteri kendimiz tasarladığımız bir oyunu da çoğu oyuncunun sevmeyeceğini düşünüyorum, ben de dahil.

Geralt olmadan yeni bir Witcher oyunu yapmayı göze alamazlar şu an. O kadar eminim ki Geralt'ın olacağını. Oynayamasak bile kesinlikle içli dışlı yakın olacağız. Vesemir'in gençliği şu an en muhtemel karakter olarak duruyor. Ciri kesinlikle olamaz. Karakteri kendimiz tasarladığımız bir oyunu da çoğu oyuncunun sevmeyeceğini düşünüyorum, ben de dahil.

Ciri kedi okulu madalyasına sahip. Resimdeki madalyon kedi okulu gibi duruyor. Ciri olabilir. Vesemir olmaz bence sonuçta Vesemir ile oynamak isteyen ne kadar insan var ki?

Ciri kedi okulu madalyasına sahip. Resimdeki madalyon kedi okulu gibi duruyor. Ciri olabilir. Vesemir olmaz bence sonuçta Vesemir ile oynamak isteyen ne kadar insan var ki?
Kurt okuluna da bir tık benziyor. Kedi okulunun kulakları o kadar büyük değildi. Ciri olamaz diye düşünüyorum. Witcher oyununda tam bir Witcher'ı yönetmemek saçma. Ek olarak evrenin en güçlü karakterlerinden birisi zaten Ciri. 3. oyunda az biraz oynadık geleni geçeni haşat etti. Bu durum aksiyonu sıkar diye düşünüyorum. Bi bossu keserken hazırladığın iksirler, bombalar, 20 kişilik çete grubuna saldırmadan önce gelen o gerginlik.. Hepsi Ciri ile beraber gidecektir. Çünkü hepsinin içinden geçeceğini biliyorsun. Üstüne ateş bombası at, ışınlan şöyle yap böyle yap. "Witcher" oyununda bu olmamalı. Vesemir'in gençliği çok daha iyi bir seçenek. Ya Vesemir'in gençliği, ya da Geralt'tan devam ederler bence. Ciri evet güzel bir karakter, ancak Witcher kelimesi ile Ciri'yi bütünleştiremiyorum. Geralt'ın ışınlanıp tepeden bir leşenin üstüne bomba bıraktığını düşünsene. Kim Witcher'ı yönettiğini düşünürdü ki?

Witcher 2 de letho reis çok sağlam bir abimizdir büyücüler bile ondan korkardı bu tarz karakterler daha çok olmalı yeni oyunda.

Kurt okuluna da bir tık benziyor. Kedi okulunun kulakları o kadar büyük değildi. Ciri olamaz diye düşünüyorum. Witcher oyununda tam bir Witcher'ı yönetmemek saçma. Ek olarak evrenin en güçlü karakterlerinden birisi zaten Ciri. 3. oyunda az biraz oynadık geleni geçeni haşat etti. Bu durum aksiyonu sıkar diye düşünüyorum. Bi bossu keserken hazırladığın iksirler, bombalar, 20 kişilik çete grubuna saldırmadan önce gelen o gerginlik.. Hepsi Ciri ile beraber gidecektir. Çünkü hepsinin içinden geçeceğini biliyorsun. Üstüne ateş bombası at, ışınlan şöyle yap böyle yap. "Witcher" oyununda bu olmamalı. Vesemir'in gençliği çok daha iyi bir seçenek. Ya Vesemir'in gençliği, ya da Geralt'tan devam ederler bence. Ciri evet güzel bir karakter, ancak Witcher kelimesi ile Ciri'yi bütünleştiremiyorum. Geralt'ın ışınlanıp tepeden bir leşenin üstüne bomba bıraktığını düşünsene. Kim Witcher'ı yönettiğini düşünürdü ki?
Paylaştıkları görsele bakar bakmaz aklıma gelen birkaç ihtimalleri söylemek istiyorum:
1. Madalyon ne kedi okuluna ne de kurt okuluna ait, baya vaşağa benziyor. Bu demektir ki yeni bir okul var gelecekte olacak ya da geçmişte olan bir okul.
2. Ciri'nin üzerinden olacak bir hikaye olacağını sanmasam da madalyonun kedi varimsi bir madalyon olduğunu düşünürsek, ve arka planda karlar içinde kaldığını görüyoruz. Bana uzun sürecek kış kehanetini hatırlatıyor, Ciri'nin durdurduğu. O yüzden Ciri'yle alakalı olabilecek bu iki şeyden ötürü Ciri ana karakter olmasa bile onun üzerinden olabilecek bir hikaye olabilir. Ya da Ciri üstünden olacaksa da sonuçta Ciri zamanda yolculuk yapabilen birisi ve istediği gibi geçmişe ya da geleceğe gidip o zamanlarda geçen bir hikaye deneyim edebiliriz.
3. Taaa the order of the witchers yani witcher'ların yeni oluşturulduğu, büyücüler tarafından kurulan ilk okul zamanında geçecek bir hikaye olabilir. O okula mensup bir madalyon olabilir. Çünkü o okul dağılmaya başladıktan sonra o okulların öğrencileri tarafından yeni okullar açılıyor; kedi, kurt, griffin gibi.
4. Bir sürü insan kendi karakterini oluşturduğun bir oyun olacak diye düşünse de ben hiç öyle olacağını sanmıyorum. Yeni bir karakter bile olsa o karakterin hikayesine göre oynayacağız, Geralt gibi. Evrende bir sürü hikaye konusu olabilecek karakter varken neden böyle bir şeye girişsinler bilemiyorum.

Geri
Yukarı