Yeni Xbox konsolları hangi siteden ön sipariş edilir?

Doğru ama Xbox'ta araba oyunu dışında "kendine özgü oyunlar" yok.
Bu yanlış olmuş arkadaş adamlar o kadar şirketi satın aldı gelecek yıllarda çok iddalı olur. Ben microsoft un müşteriye olan yakınlığını çok seviyorum ve konsollar normal sessiz ve sağlam çalışıyor iki konsolu da kullandım ve tercihim yine xbox olacak. Gears oyunu yeterlidir ve çok güzel oyunlar çıkacak. Bol bol korku oyunları olsun ve elder scrolls olsun ve önemli olan yeni Fable oyunu çıkacak.

Bu yanlış olmuş arkadaş adamlar o kadar şirketi satın aldı gelecek yıllarda çok iddalı olur. Ben Microsoft'un müşteriye olan yakınlığını çok seviyorum ve konsollar normal sessiz ve sağlam çalışıyor iki konsolu da kullandım ve tercihim yine Xbox olacak. Gears oyunu yeterlidir ve çok güzel oyunlar çıkacak. Bol bol korku oyunları olsun ve Elder Scrolls olsun ve önemli olan yeni Fable oyunu çıkacak.

Bunun için kavga etmeyelim. Zevkler renkler tartışılmaz. Umarım herkes istediği konsolu alır.

Bu yanlış olmuş arkadaş adamlar o kadar şirketi satın aldı gelecek yıllarda çok iddalı olur. Ben Microsoft'un müşteriye olan yakınlığını çok seviyorum ve konsollar normal sessiz ve sağlam çalışıyor iki konsolu da kullandım ve tercihim yine Xbox olacak. Gears oyunu yeterlidir ve çok güzel oyunlar çıkacak. Bol bol korku oyunları olsun ve Elder Scrolls olsun ve önemli olan yeni fable oyunu çıkacak.

Ama nereden biliyorsunki hem araba oyunu var kendine özgü. Hadi aldim diyelim yine GTA4ya da GTA 5 oynuyacağım e bunlar PS5 ve PS4'de de var.

Ama nereden biliyorsunki hem araba oyunu var kendine özgü. Hadi aldim diyelim yine GTA4ya da GTA 5 oynuyacağım e bunlar PS5 ve PS4'de de var.
Hayır farklı ve yeni şirketler yani yeni oyunlar çıkacak sadece xbox eco konsollara ve bilgisayarlara. Ama hepsine özgü oyunlar var elbet. Spiderman bana göre bir oyun değil ama ps de demon souls var güzel olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı