Yeni Yılda ÖTV Dilimleri Güncellenir Mi?

Camila

Kilopat
Makaleler
12
Bildiğiniz gibi şu an en ucuz araba da %80 ÖTV'ye tabii. Sizce bu dilim güncellenir ve en azından şu anki 800K-1M bandındaki araçların fiyatı biraz olsun düşer mi?

Ben bu ülkede yükselmiş bir şeyin asla düştüğünü görmedim şu an piyasa biraz olsun düşüşte araba düşünüyorsanız alın derim.
Marketteki bazı ürünlerin KDV'sini %1'e indirmişlerdi sadece onu hatırlıyorum. :D

Yine çifte MTV almazlarsa dua etmek lazım. İstanbul depremi olsa herhalde bütün vergilere zam yapacaklar.

Hocam yanlış hatırlamıyorsam bana Ibiza'yı sormuştunuz. Ondan vazgeçtiniz sanırım?
İbiza da seçeneklerin içerisinde, aslında fiyat olarak Egea Cross bandı anlamında demiştim. Şu an kampanyası da devam ediyor. Fakat bu ay alma garantimiz yok, diğer aylarda fiyat değişirse ÖTV dilimi güncellemesine bakmak zorunda kalabiliriz. Aile arabası olacağından Egea boyut anlamında avantajlı kalıyor.

Hocam yanlış hatırlamıyorsam bana Ibiza'yı sormuştunuz. Ondan vazgeçtiniz sanırım?
Hocam 1.110k Focus Active Stil manuel HB anlaştık, 300 bin sıfır faiz kredi olması cezbetti. Biraz bütçe artışı ile Kasım ayı fiyatlarına göre 1025k Polo Life otomatik alabiliyorduk fakat şoför koltuğunu ayarlayınca arkaya kimse oturamıyor, çok dar geldi. Kredi ile alacağımızdan aradaki 60-70 binlik farkı faize vermektense Focus alalım dedik.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı