Yeni yönetmelik ile açığa geçmek

• Konuyu başlatan Ekas
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 377

Ekas

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ayağımda düz taban problemi var birkaç yıldır tabanlık kullanıyorum ameliyat olursam açığa geçebilir miyim?
Eğer geçebilirsem iyileşsem de açıkta kalabilir miyim?

Geçebilirsiniz açık öğretime. Tedavi sonrası açıkta kalırsınız.

Arkadaşlar ayağımda düz taban problemi var birkaç yıldır tabanlık kullanıyorum ameliyat olursam açığa geçebilir miyim?
Eğer geçebilirsem iyileşsem de açıkta kalabilir miyim?
merhaba düz taban bende de var ameliyatı nerde olacaksın? Her doktor yapmıyor diye biliyorum bide eğer ameliyat olduysan düşüncelerini merak ediyorum.

merhaba düz taban bende de var ameliyatı nerde olacaksın? Her doktor yapmıyor diye biliyorum bide eğer ameliyat olduysan düşüncelerini merak ediyorum.
Henüz Olmadım Fakat Bu Güne Kadar Yaklaşık 4 Adet Doktora Gittim 2 Tanesi Bu Kadar Gençken Yapamayız Ayağın Gelişimi Durur Dedi 2 Tanesi De Yapabileceğini İfade Etti. Henüz Bende Ameliyat Olmadığım İçin Sana ne desem yalan olur internetten araştırman en doğrusu

Kesin konuşamayız bence. Sonuçta bu ameliyat sonucunda, Allah korusun, sürekli yatağa bağlı olma vb. bir durumun olmayacak. Normal hayatına devam edebileceksen açığa geçme ihtimalin yine olur ama kesin olur mu bilmemem. 🤔

Kesin konuşamayız bence. Sonuçta bu ameliyat sonucunda, Allah korusun, sürekli yatağa bağlı olma vb. bir durumun olmayacak. Normal hayatına devam edebileceksen açığa geçme ihtimalin yine olur ama kesin olur mu bilmemem. 🤔
En az 3 ay boyunca yatağa bağlı kalma olacak.

Geri
Yukarı