Yeni yüklenen oyunlar donuyor

İşletim sistemi
Windows 10

Abdullah Uyar04

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, sorunum şu yeni yüklediğim oyunlarda girer girmez kitlenme yaşıyorum. Örneğin geçen ay CS:GO yüklemiştim ve oyuna girdikten sonra kitlenmişti. Bugün PUBG yüklendim ve tekrardan kitlende hiçbir şey çalışmıyor. Caps Lock tuşları falan mevcut oyunlarda böyle bir sorun yok ama yeni yükledığım oyunlarda böyle oluyor bir çözümü var mı?

Merhaba, sorunum şu yeni yüklediğim oyunlarda girer girmez kitlenme yaşıyorum. Örneğin geçen ay CS:GO yüklemiştim ve oyuna girdikten sonra kitlenmişti. Bugün PUBG yüklendim ve tekrardan kitlende hiçbir şey çalışmıyor. Caps Lock tuşları falan mevcut oyunlarda böyle bir sorun yok ama yeni yükledığım oyunlarda böyle oluyor bir çözümü var mı?
Sistem özellikleri lütfen.

kahin.gif

Yeni yüklediğiniz oyunların sistem gereksinimleri ile sisteminizin özelliklerini karşılaştırın.
PC'niz yüklediğiniz oyunun sistem gereksinimleri için yetersiz olabilir.

Sistem özellikleri lütfen.

Ekran kartı: Sapphire RX560.
İşlemci: AMD FX 6300.
RAM: 6 GB DDR3.
120GB SSD.
Anakart: Gigabyte GA-870A.
500W PSU.
Bir de şeyden olabilir mi: Anakartin ekran giris portu kirik gibi ve PSU'da omru fazla kalmadi. Bunlardan da olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı: Sapphire RX560.
İşlemci: AMD FX 6300.
RAM: 6 GB DDR3.
120GB SSD.
Anakart: Gigabyte GA-870A.
500W PSU.
Bir de şeyden olabilir mi: Anakartin ekran giris portu kirik gibi ve PSU'da omru fazla kalmadi. Bunlardan da olabilir mi?
PSU ve SSD marka, model belirtin. Kronik sorunlu SSD kaynaklı da olabilir, PSU kaynaklı da olabilir. Başka ihtimaller de olabilir.

Edit: Bu arada hangi ayarlarda oynuyorsunuz?

PSU ve SSD marka, model belirtin. Kronik sorunlu SSD kaynaklı da olabilir, PSU kaynaklı da olabilir. Başka ihtimaller de olabilir.

Edit: Bu arada hangi ayarlarda oynuyorsunuz?

SSD hi Level'da PSU'yu bilemeyeceğim, göremedim. Oyuna girerken başlangıç esnasinda donuyor menüde.

SSD hi Level'da PSU'yu bilemeyeceğim, göremedim. Oyuna girerken başlangıç esnasinda donuyor menüde.
Sizin SSD bu listede var mı?

Geri
Yukarı