Yeniden başlatma sonrası ekrana görüntü gelmiyor

Cemalf7

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Yönetim Bilişim Sistemleri
Masaüstündeyken yeniden başlata bastım sonra ekran görüntüsündeki gibi kaldı.

Dosya Ekleri

• 16147859823191496249330150271950.jpg
    16147859823191496249330150271950.jpg
    118,6 KB · Görüntüleme: 63
Size tavsiyem bilgisayardan anlıyorsanız ekran kartını çıkartıp yeniden takın olmadı BIOS pilini çıkartıp reset atabilirsiniz.

Boot option 1'in üstündeki seçeneğe basıp oradan disklerin sırasını değiştirmeyi dene.

BIOS pilini çıkartsam sorun düzelir mi ama işlemcim Ryzen 3600 bu anakarta tekrar eski işlemci takıp öyle BIOS Update yapmak zorunda kalır mıyım?
BIOS'u default yaptım düzeldi tekrar tekrar yeniden başlattım sorum yok gibi bilgisayar açılıyor. İşlemcinin voltajını düşürdüğüm için olmuş olabilir mi?

Son düzenleme:
Masaüstündeyken yeniden başlata bastım sonra ekran görüntüsündeki gibi kaldı.

Hocam cihaz güvenli moda alınmış en üst kısımda safe mode yazmakta BIOS pilini çıkartın gücü kesin ve açma tuşuna basıp statik elektrik atın daha sonra pili takın BIOS'tan Windows hangi diske kurulu ise o diski 1 numaralı Boot kısmına alın.
Hoa.

Stok soğutucu takılı içinde macunlu geldi. Voltaj düşürmüştüm ısınma azalmıştı. Boşta 36-45 oyunda 55-60 arasıydı.

Hocam ısınırsa ısınsın 70 dereceyi geçmemesi yeterli yeni aldığınız cihazda voltajı neden kurcalıyorsunuz ki.

Hocam cihaz güvenli moda alınmış en üst kısımda safe mode yazmakta BIOS pilini çıkartın gücü kesin ve açma tuşuna basıp statik elektrik atın daha sonra pili takın BIOS'tan Windows hangi diske kurulu ise o diski 1 numaralı Boot kısmına alın.
Hoa.

Hocam ısınırsa ısınsın 70 dereceyi geçmemesi yeterli yeni aldığınız cihazda voltajı neden kurcalıyorsboot kısmına Windows'un yüklü olduğu diski aldım.

Hoa.

Hocam ısınırsa ısınsın 70 dereceyi geçmemesi yeterli yeni aldığınız cihazda voltajı neden kurcalıyorsunuz ki.

YouTube'da düşürüyolar ve Turbo boosta daha rahat çıkıyor dediler. BIOS'dan önce default yaptım sonra Windows'un olduğu diski Boot 1'e aldım. Sorun yok şu an yeniden başlattığımda normal şekilde açılıyor.
Hoa.

Teknik olarak bilgisayardan çok anlamıyorum bir daha videoları izleyip bu tarz denemeler yapmayacağım.

YouTube'da düşürüyolar ve Turbo boosta daha rahat çıkıyor dediler. BIOS'dan önce default yaptım sonra Windows'un olduğu diski Boot 1'e aldım. Sorun yok şu an yeniden başlattığımda normal şekilde açılıyor.

Teknik olarak bilgisayardan çok anlamıyorum bir daha videoları izleyip bu tarz denemeler yapmayacağım.

Duyarlılığınızdan dolayı teşekkürler YouTube izlemek yerine buraya sorun hemen yetişelim.

Teknik destek için müşteri hizmetlerini aramak yerine buraya yazmak daha mantıklı İlgilendiğiniz için teşekkürler. Şu an değerler böyle.

Dosya Ekleri

• 2021.03.03-19.38.png
    2021.03.03-19.38.png
    62,1 KB · Görüntüleme: 22
  • 2021.03.03-20.00_06.png
    2021.03.03-20.00_06.png
    3 MB · Görüntüleme: 23

Yeni konular

Geri
Yukarı