Yeniden başlattıktan sonra monitörde siyah ekran

370335

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar bu sorun iyice sinirmi bozmaya başladı. Başlıktaki gibi yeniden başlat attığımda siyah ekran geliyor monitöre. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anlamadım. Fotoğraf atma şansınız var mı? Siyah ekran dediğiniz monitörünüz sinyal yok hatası veriyorsa normal. Yeniden başlatınca sistem önce kendini kapatır, ardından tekrar başlatır. Sistem kapalı iken monitöre de sinyal gitmez.

Anlamadım. Fotoğraf atma şansınız var mı? Siyah ekran dediğiniz monitörünüz sinyal yok hatası veriyorsa normal. Yeniden başlatınca sistem önce kendini kapatır, ardından tekrar başlatır. Sistem kapalı iken monitöre de sinyal gitmez.

Sinyal yok hatası veriyor evet ama açamıyorum bir türlü kasadan Power tuşundan kapatmam gerekiyor.

Update falan yapacağım güncelleme yeniden başlat at diyoa atıyorum sinyal yok diyor sürücülerde bir problem olduğunu düşünüyorum tekrar kurmama rağmen.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı