Yenileme hızı ve çözünürlüğü yüksek, oyun ve çizim için tablet önerisi

EREREREREN

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ben çizimle ilgilenen biriyim ve hep çizim tableti istemiştim. Sonra aklıma hem soru çözebilecegim hem çizim yapabileceğim hem de oyun oynayabileceğim bir tablet almak geldi. 8-16 bni TL bir bütçem var belki 18 bin TL'ye kadar zorlayabilirim.

İstediğim özellikler şunlar:
  • Büyük bir ekran (laptop ekranından biraz küçük)
  • Yüksek refresh rate (yenileme hızı > 120Hz )
  • Güçlü bir işlemci (Snapdragon 8 gen 1 veya biraz daha güçlü / güçsüz)
  • Kaliteli dokunmatik ve kaliteli kalem
  • Android 13+
Ilginenen arkadaşlar önerebilirler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam Dostum,
Ne yazık ki çizim ile uğraşacaksan android tablet hiç önermiyorum. Apple tabletler özellikle çizim için kaliteli uygulama ve stabil performans göstermektedir. Oyun açısında gene birşeyler bulunabilir ancak bütçenin çok üstünde kalıyor. Benim tavsiyem para biriktirip apple tablet almandan yanadır. Elbette önerime uyup uymak sana kalmış.
Okuduğun için Teşekkürler.

Selam Dostum,
Ne yazık ki çizim ile uğraşacaksan android tablet hiç önermiyorum. Apple tabletler özellikle çizim için kaliteli uygulama ve stabil performans göstermektedir. Oyun açısında gene birşeyler bulunabilir ancak bütçenin çok üstünde kalıyor. Benim tavsiyem para biriktirip apple tablet almandan yanadır. Elbette önerime uyup uymak sana kalmış.
Okuduğun için Teşekkürler.
Öncelikle yanıt verdiğiniz için teşekkür ederim. Ben Apple ürünlerine karşı önyargılı değilim. Fakat benim kullandığım uygulamaların neredeyse bütünü Android işletim sisteminde çalışıyor ve (yanlışam düzeltin lütfen) appstore'da çoğu uygulama ücretli ve zil sesi değiştirme gibi işler için de ekstra para ödemem gerekiyor diye biliyorum. Samsung galaxy s22 model telefonum var ve bu yüzden Samsung ürünleri ilk seçeneğim olacaktır büyük ihtimal. Bütçemi 20-22k civarına çıkarıp galaxy tab S9+ almayı düşünüyorum. Fakat bu fiyatın üstünde olmayacak şekilde aynı performansı veren veya daha yüksek bir performans veren bir Apple ürünü varsa tabiki, benim için daha iyi bir seçim olabilir. Apple ürünlerinden pek anlamadığım için bu konuda pek yorum yapamayacağım. İyi bir model öneriniz varsa paylaşmanızı çok isterim, iyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı