Yenilenmiş Amd Phenom IIx4 945 alınır mı?

TheBoraw

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Msi 785gm-51 Anakart, AMD Phenom II 4x 945 İşlemci, AMD Radeon HD 6670 Ekran Kartı, 12 Gb Ram, Windows 10, 1 SSD 2 HDD, PL-9258 PSU
Meslek
Öğrenci
Son düzenleyen: Moderatör:

Bunu almayı düşünüyorum. Şu an AMD Phenom II X2 545 3.0 GHz kullanıyorum. Bence bu yüksek bir performans artışı yaşatır. Sizce alınır mı?

Affedersin de işlemcinin neyini yenileyecekler :D içine yeni kondösterler mi koymuşlar :D

Affedersin de işlemcinin neyini yenileyecekler :D içine yeni kondösterler mi koymuşlar :D

Bende ilk onu sorguladım biliyor musun :D ama benim şu anki işlemciden iyi bir bu var piyasada. Uzun bir süre yeni sistem dizemem en azından elimdekini geliştireyim.

Bende ilk onu sorguladım biliyor musun :D ama benim şu anki işlemciden iyi bir bu var piyasada. Uzun bir süre yeni sistem dizemem en azından elimdekini geliştireyim.

Saçmalık yenilenmiş işlemci falan zırvalaması tamamen algı oluşturmak için paylaşılmış bir şey yoksa hiçbir şeyini değiştirebileceklerini sanmam. En fazla yamulmuş pin varsa onu düzeltmişlerdir o da yenilenmek sayılmaz bence alma.

Yenilenmiş işlemci mi olur? AMD olunca aklıma yenileme olarak kırık pinlerin yenilenmiş olabileceği geldi, bu da pek iyi bir şey değil. Zaten stokta yokmuş. 2. el sitelerinde daha iyisi bulunabilir.

Saçmalık yenilenmiş işlemci falan zırvalaması tamamen algı oluşturmak için paylaşılmış bir şey yoksa hiçbir şeyini değiştirebileceklerini sanmam. En fazla yamulmuş pin varsa onu düzeltmişlerdir o da yenilenmek sayılmaz bence alma.

Ya yenilenmesi önemli değil. Trendyol'da anakartıma uygun bir bu işlemci vardı. Bir nevi ikinci el sadece Trendyol'dan alacağım :D

Geri
Yukarı