Yenilenmiş iPhone 13 Pro alınır mı?

lalik

Kilopat
Merhaba arkadaşlar, telefonumu yenilemeyi düşünüyorum ve 42 bin TL'ye iPhone 13 Pro 128 GB buldum ve b kalite. Ne diyorsunuz alınır mı bu fiyata? Parça değişme konusunda b kalite telefonlarda sadece batarya değişmiş oluyor genelde, daha önce yenilenmiş iPhone SE 2020 almıştım b kalite ve sadece bataryası değişmişti. O yüzden bu fiyata bu telefon alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yenilenmiş hiçbir şekilde alınmaz. İkinci elden temizinden bak daha iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam daha ucuzada bulabilirsiniz ama kalite olarak diyorsanız telefonu alın geçin benim çopu arkadaşım 2.el iphone aldı hiçbir sorun yok.Bataryaya da takılmayın eski iphoneuma yan sanayi taktırmıştım hiç bir farkı yok.

Bu sana kalmış bir şey. Ben telefon konusunda ikinci ele sıcak bakmıyorum. Çünkü çok hile hurda dönüyor satıcılara güvenemiyorum. Daha iyi modeli ikinci el alacağıma paramın yettiği sıfır ürünü alırım. Genelinde sorun çıkmaz, sana sorunlu denk gelir tadın kaçar.

Merhaba arkadaşlar, telefonumu yenilemeyi düşünüyorum ve 42 bin TL'ye iPhone 13 Pro 128 GB buldum ve b kalite. Ne diyorsunuz alınır mı bu fiyata? Parça değişme konusunda b kalite telefonlarda sadece batarya değişmiş oluyor genelde, daha önce yenilenmiş iPhone SE 2020 almıştım b kalite ve sadece bataryası değişmişti. O yüzden bu fiyata bu telefon alınır mı?

Yenilenmiş cihazı bedava verseler almam hocam ekranı kırık redmimle mutluyum derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı