Yenilenmiş iPhone 6 bataryasının pil sağlığı düşmüyor

Normal yazması orijinal demek değildir.
Program hakkinda bilginiz yok. Sadece FPPRO YouTube Shorts izleyerek forumda mesaj yazmayin.

3utools'ta "Normal" yazmasi, bataryanin orijinal oldugu anlamina gelir. Orijinal olmayan bir batarya taktiginda programda zaten "Battery may be changed" yaziyor kirmizi yaziyla.
Pil sağlığını ölçemiyor, durumunu nasıl ölçsün?
Adam pil sagligini olcemiyor dememis, pil sagligi dusmuyor demis. Ikisi farkli seyler.

Program hakkinda bilginiz yok. Sadece FPPRO YouTube Shorts izleyerek forumda mesaj yazmayin.

3utools'ta "Normal" yazmasi, bataryanin orijinal oldugu anlamina gelir. Orijinal olmayan bir batarya taktiginda programda zaten "Battery may be changed" yaziyor kirmizi yaziyla.

Adam pil sagligini olcemiyor dememis, pil sagligi dusmuyor demis. Ikisi farkli seyler.
Sahte pil takınca sadece 100 gösteriyor düşmüyor

Sahte pil takınca sadece 100 gösteriyor düşmüyor.
Dusenler var. Ama onlar 100-99-98-97 diye ilerleyerek degil, direkt ya kut diye 80'lere dusuyor, ya telefon batarya omru dolunca kapaniyor ya da hep 100 kaliyor. Yani bu bataryaya bagli. Bazilari hatta hangi programda kac saat ve kac mAh harcadigina dair bilgileri bile gosteriyor. Ama 3utools ne olursa olsun orijinal haric her bataryaya uyari veriyor zaten.

FPPRO'nun orijinal batarya taktigina dair kanitiniz var mi? Cunku taktiklari butun bataryalarda kendi reklamlari var. Ustelik bunlar etiket degil, direkt fabrikasyon basimi gibi.
Orijinal de takıyolar isteğe göre. Kendi bataryalarını takıyorlar. Ayrıyeten çıkma cihazlardan olan bataryaları takıyorlar.

Orijinal de takıyolar isteğe göre. Kendi bataryalarını takıyorlar. Ayrıyeten çıkma cihazlardan olan bataryaları takıyorlar.
Ben dogrusunu biliyorum zaten. Arkadas butun bataryalari genelleme amaciyla yazdigi icin oyle dedim.

Geri
Yukarı