Yenilenmiş iPhone 6S 64 GB nereden alınır?

Ben iPhone 7 32GB aldım. Ürünü 2 ay kullandım. 3. ay'a girdiğimde durduk yere ekranım kapandı görüntü gelmedi. Hatta buraya bile yazdım çözümü bulamadık. Garantiye gönderdim, adamlarla biraz uğraştım (şikayetvar üzerinden şikayet edersen çok etkili olur. orası süreci hızlandırıyor.) Cumartesi günü telefon elime geldi fakat, ekran gölgelenmesi var :D çok sinirlendim çok. yarın tekrar EasyCep'e kargolayacağım telefonu. Ben 1 aydır telefon üzerinden iş yapamıyorum. Almadan önce iyi düşün. Bu tarz şeylerle uğraşabilirsin. Ben uğraşıyorum yapım gereği, peşini bırakmıyorum.

Ben iPhone 7 32 GB aldım. Ürünü 2 ay kullandım. 3. Ay'a girdiğimde durduk yere ekranım kapandı görüntü gelmedi. Hatta buraya bile yazdım çözümü bulamadık. Garantiye gönderdim, adamlarla biraz uğraştım (Şikayetvar üzerinden şikayet edersen çok etkili olur. Orası süreci hızlandırıyor.) Cumartesi günü telefon elime geldi fakat, ekran gölgelenmesi var :D çok sinirlendim çok. Yarın tekrar EasyCep'e kargolayacağım telefonu. Ben 1 aydır telefon üzerinden iş yapamıyorum. Almadan önce iyi düşün. Bu tarz şeylerle uğraşabilirsin. Ben uğraşıyorum yapım gereği, peşini bırakmıyorum.

Hepsiburada uzerinden 10-11 sayfa yorum okudum sanirsam hb bilişim uzerinden alacagim bende. Genel olarak daha EasyCep'ten daha iyi yorumlara sahip.

Hocam müşteri hizmetleri EasyCep ile görüşün diyecek zaten bir sorun olursa.

Genel olarak musteri hizmletleri firmayi sıkıştırdığı icin hiç degilse surec hizlaniyor ve ellerinden geldigince yardımcı oluyorlar. Bircok kez faydasini gordum hocam.

Hepsiburada uzerinden 10-11 sayfa yorum okudum sanirsam hb bilişim uzerinden alacagim bende. Genel olarak daha EasyCep'ten daha iyi yorumlara sahip.

Genel olarak musteri hizmletleri firmayi sıkıştırdığı icin hiç degilse surec hizlaniyor ve ellerinden geldigince yardımcı oluyorlar. Bircok kez faydasini gordum hocam.
Umarım üzülmezsiniz hocam. Cihaz gelince 3utools indirip değişen parçalara bakın. Kamera takıntınız varsa değişim isteyin.

Geri
Yukarı