Yenilenmiş iPhone 6S alınır mı?

Bence alınmaz. 2. el alıp daha yeni almanı öneririm. Sadece telefon görüşmesi sosyal medya ve basit oyunlar oynayacağım diyorsan alabilirsin.

Düşük modeller için normal, dediğim gibi. Tüm serileri sayamazdım zaten.

Düşük modeller olarak haklısınız yüksek modellerde pahalı ya da orta segment 3.000 - 4.000 arası ikinci ele de güvenmiyorum cep telefonların da hiç maalesef.

O zaman Teknosa'dan alın hocam.

Pazartesi Beşiktaş'ta şubeleri varmış cihazı gözümle görüp almaya çalışıcağım eğer olmazsa internetten Teknosa'dan alacağım.

Apple'ın kalitesi Android cihazlara göre çok farklı çok uzun süre kullanılabiliyor.
Arkadaşımda var J7’den geçtiği için çok memnun. Ama ben telefonu kullanamıyorum mesela. Alışkanlık meselesi ve günümüz için kesinlikle yetersiz.

Hocam alacaksanız Teknosa'dan değil de EasyCep'den almanızı öneririm.
Her easycep önerisine yazıyorum yan sanayi parçalarla değiştiriyorlar onun yerine 2. el alıp batarya değiştirin.

Arkadaşımda var j7'den geçtiği için çok memnun. Ama ben telefonu kullanamıyorum mesela. Alışkanlık meselesi ve günümüz için kesinlikle yetersiz.

Her EasyCep önerisine yazıyorum yan sanayi parçalarla değiştiriyorlar onun yerine 2. el alıp batarya değiştirin.

Bence de daha mantıklı alışkanlık değil de akıcı olunca telefon bayağı iyi geliyor göze.

Cihaz günümüze göre eski ve geride kalmış.

Zaten biliyorum ama bütçem 2000 TL 2000 TL'ye yeni çıkan anca Reeder gibi telefonlardan alabilirim.

Aynı satıcıdan Çiçeksepeti'nden aldım pili o kadar berbatki boştayken bile şarjı bitiyor bir gün telefonu şarja taktım 20 idi geri baktığımda telefon kapanmışdı sinirlendim gittim yeni pil taktırdım şu an sorunsuz kullanılıyorum ve çok memnunum.

Şimdi aklıma geldi b kalite bir cihaz almış olabilir misiniz?

Bence de daha mantıklı alışkanlık değil de akıcı olunca telefon bayağı iyi geliyor göze.

Zaten biliyorum ama bütçem 2000 TL 2000 TL'ye yeni çıkan anca Reeder gibi telefonlardan alabilirim.

Reeder pişmanlıktır hocam bence.

Şimdi aklıma geldi b kalite bir cihaz almış olabilir misiniz?

B kalite veya a kalite falan diye bir şey yazmıyordu telefonun faturasına değişenlerine falanda baktım orada da yazmıyor.

Çok eskidi hocam. İş görür fakat genel kullanım için yetersizdir.

B kalite veya a kalite falan diye bir şey yazmıyordu telefonun faturasına değişenlerine falanda baktım orada da yazmıyor.

Bilgim yok o konuda firma çünkü a kalite falan yazmış ondan olabilir diye düşündüm.

Bence de Reeder iyi bir telefon değil.

Dosya Ekleri

• resim_2023-02-26_005900739.png
    resim_2023-02-26_005900739.png
    483,2 KB · Görüntüleme: 25

Geri
Yukarı