Yenilenmiş iPhone 8 alınır mı?

Arkadaşlar, iPhone 8 modelini almak istiyorum. Günümüzde fiyatlar malum sıfırını almak çok zor. Yenilenmiş fiyatı 5000 TL.
Hepsiburada üstünden satan satıcılar var. Acaba sıkıntı yaşar mıyım? Daha önce alan olduysa yardımcı olabilir mi?
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yenilenmiş olan teelfon bana kalırsa alınmaz. Adam geliyor içindekileri alıp sahte ekran ya da yan sanayi batarya takıyor. Bence ikinci el iPhone XR bakın. Yurt dışı kayıtlı kovalayabilirsiniz. Bende haziran ayında iPhone 13 alacağım. iPhone candır.

Yenilenmiş olan teelfon bana kalırsa alınmaz. Adam geliyor içindekileri alıp sahte ekran ya da yan sanayi batarya takıyor. Bence ikinci el iPhone XR bakın. Yurt dışı kayıtlı kovalayabilirsiniz. Bende haziran ayında iPhone 13 alacağım. iPhone candır.
hocam kendimi bildim bileli android kullanıyorum bir ios denemek istedim iphone 8 64 gb modeli 5.000 tlye geliyor kozmetik durumuda çok iyi olacak şekilde almayı düşünüyorum 2.el alıp garantisiz uğraşmak yerine 12 ay garantili böyle almak daha iyi değil mi?

hocam kendimi bildim bileli android kullanıyorum bir ios denemek istedim iphone 8 64 gb modeli 5.000 tlye geliyor kozmetik durumuda çok iyi olacak şekilde almayı düşünüyorum 2.el alıp garantisiz uğraşmak yerine 12 ay garantili böyle almak daha iyi değil mi?
iPhone 7 kullanıyorum inan ki çok efsane bir telefon batarya olarak da yan sanayi olanlar var güçlendirilmiş onları tak şarjın bitmez bende bi batarya vardı 6S Plus'umda sana yemin ederim 1.5 gün gidiyordu şarj olmuyordu telefon o derece söyliyim hani iphone ları genelde hızlıca şarj edersin ya benim o telefonun imkanı yok olmuyordu 5 saatte %100 oluyordu ama çok fazla gidiyordu. Yerinde olsam iphone 8 değilde 8 plus kovalardım biraz. Hemde Deji marka güçlendirilmiş batarya takarım tertemiz kullanırsın. Orjinal bataryalar çok kötü çünkü.

iPhone 8 Plus var bende pil sağlığı azaldığı için mi Apple'ın oyunumu bilmem son günlerde kasmalar yavaşlamalar falan başladı yakın zamanda bu serinin fişini çekebilirler.

iPhone 7 kullanıyorum inan ki çok efsane bir telefon batarya olarak da yan sanayi olanlar var güçlendirilmiş onları tak şarjın bitmez bende bir batarya vardı 6S Plus'umda sana yemin ederim 1.5 gün gidiyordu şarj olmuyordu telefon o derece söyleyeyim hani IPhone'ları genelde hızlıca şarj edersin ya benim o telefonun imkanı yok olmuyordu 5 saatte %100 oluyordu ama çok fazla gidiyordu. Yerinde olsam iPhone 8 değil de 8 Plus kovalardım biraz. Hemde Deji marka güçlendirilmiş batarya takarım tertemiz kullanırsın. Orijinal bataryalar çok kötü çünkü.

iPhone 8 Plus alsam ne kadar götürür beni? Güncelleme sıkıntısı olur mu?

Hocam kendimi bildim bileli Android kullanıyorum bir iOS denemek istedim iPhone 8 64 GB modeli 5.000 TL'ye geliyor kozmetik durumuda çok iyi olacak şekilde almayı düşünüyorum 2.el alıp garantisiz uğraşmak yerine 12 ay garantili böyle almak daha iyi değil mi?

Aslında yurt dışında Apple yenilenmiş telefon satıyor kendi markası olarak. Keşke buraya gelse o sistem. Güvenilir olmuyor çünkü bazı telefoncular çok çakal TRdeki.
Hocam kendimi bildim bileli Android kullanıyorum bir iOS denemek istedim iPhone 8 64 GB modeli 5.000 TL'ye geliyor kozmetik durumuda çok iyi olacak şekilde almayı düşünüyorum 2.el alıp garantisiz uğraşmak yerine 12 ay garantili böyle almak daha iyi değil mi?

Ayrıca iOS on numara bir sistem ya 3 kere Android kullandım hepsinde bir sıkıntı bir sorun yaşadım. Biri kasıyordu 3 ay sonra donmaya başladı. 2.si güncelleme gelmiyordu, batarya sorunu yaşadım 3.kullandığımda abudik gubidik arayüz kasmaları, garip garip kendi kendine uygulamadan atmalar. Mesela YT de bir vıdeo izliyorum durduk eyre uygulama çöküyor.

Bence artık 8'e 5000 TL çok. Daha iyi sıfır alternetifler var. İlla Iphone istiyorsanız yapacak bir şey yok ama bütçeyi artırıp en azından ekran, batarya, kamera ve ram avantajından dolayı 8 PLUS bakmanızı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı