Yenilenmiş iPhone nedir?

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
Yenilenmiş telefonlar biraz daha ucuz oluyor diğerlerine göre. Nedir bu yenilenmiş iPhone mevzusu?

Öncesinde başına bir şeyler gelip servis tarafından replika parçalar ile hasarlı parçaları onarılıp veya değiştirilip, daha ucuza satılan iPhone modelleri.

Ben alınmasını tavsiye etmem.

Hasarı giderilmiş, yeni parçalar takılmış cihazlar.
Peki ilk haline göre kötü mü kalitesi bu takılan parçaların?
Öncesinde başına bir şeyler gelip servis tarafından replika parçalar ile hasarlı parçaları onarılıp veya değiştirilip, daha ucuza satılan iPhone modelleri.

Hocam peki 12 bin lira verip yenilenmiş iPhone 11 yerine 2. El yurt dışı 11 almak daha mantıklı oluyor.

Yenilenmiş telefonlar biraz daha ucuz oluyor diğerlerine göre. Nedir bu yenilenmiş iPhone mevzusu?

Hocam yenilenmiş IPhone'lerde telefonların bakımı yapılıyor, sorunları gideriliyor ve satılıyor. Yenilenmiş telefon almayı düşünüyorsanız şahsen önermem. Bir ara bende bakmıştım, yorumlara bakınca çoğu kişinin olumsuz yorum yaptığını gördüm.

Hasarı giderilmiş, yeni parçalar takılmış cihazlar.

Genelde sorun çıkartıyorlar diye biliyorum, takılan parçalar dandik olduğu için.

Hepsi öyle değil çoğu orijinal 2.el cihaz oluyor.

Geri
Yukarı