Yenilenmiş iPhone X 2021'de alınır mı?

Merhaba, cihazı aldınız mı? Aldıysanız memnun musunuz? @Mazotçu sizin güncel bir fikriniz var mı peki? Bu pazartesi almayı düşünüyorum. SE de alabilme şansım var fakat kasası hoşuma gitmiyor. Biliyorum işlemcisi daha güçlü fakat takılmadığım bir konu. Sonuçta kamera, müzik dinleme dışında PUBG gibi saçma sapan bir işim yok telefonda.

Merhaba, cihazı aldınız mı? Aldıysanız memnun musunuz? @Mazotçu sizin güncel bir fikriniz var mı peki? Bu pazartesi almayı düşünüyorum. SE de alabilme şansım var fakat kasası hoşuma gitmiyor. Biliyorum işlemcisi daha güçlü fakat takılmadığım bir konu. Sonuçta kamera, müzik dinleme dışında PUBG gibi saçma sapan bir işim yok telefonda.

Birkaç gündür girmiyordum foruma şimdi gördüm. Hocam uzun uzun anlatmıştım önceki yorumlarımda. Nisan ayı ile haziran ayı arasında herhangi bir fark yok. Eğer film tarzı panel kalitesine önem verecekseniz ayrıca Face ID olsun diyorsanız X modelini tercih etmelisiniz. Aldığınızda tahminimce 2024'den aşağı iOS desteği kalkmaz diye düşünüyorum. Sonuç itibari ile 2017 teknolojisine sahip bir cihaz. Şu an güncel olan iPhone 12 serisine nazaran tek eksiği gece fotoğraf çekim kalitesi düşük. Haricinde kayda değer bir gelişme olduğunu düşünmüyorum işlemci performans konusunda.

Yeni konular

Geri
Yukarı