Yenilenmiş iPhone X alınır mı?

• Konuyu başlatan Squu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 31
  • Görüntüleme 1B
Öyle yapacagım sanırım 2.el 11 almayı dusunuyorum aklıma yattı

Hocam maalesef ben Apple kullanıcısı oldugum icin oyle devam etmeyi dusunuyorum

O zaman alabilirsiniz hocam ama çok daha iyi tercihler var Android kesinlikle kullanmam diyorsanız alınabilir 11'den iyidir.

Yenilenmiş telefon almayı düşünüyorum evet parçalar genellikle yan sanayi oluyor ama sizce alınır mı? iPhone X istiyorum fakat 0 telefon yok. Kısacası yenilenmiş alınır mı?

iPhone X'in olayı zaten ekran kasa kalitesi. Bunlar da yan sanayi olduktan sonra alınmaz o yüzden. Temiz ilk sahibinden her şeyi orijinal olan bir telefon bulursanız onu alın ben olsam yenilenmiş telefona girmem.

Sizce 2. el 11 almak mı yenilenmis X almak mı kararsızım aynı fiyata geliyorlar neredeyse

Hocam 11'in ekranı 1080p bile değil assagi yukarı yarı fiyatında olan Realme 8'in ekranı kat ve kat daha güzel kameraları arasında çok aşırı fotoğraf çekmiyorsaniz ciddi bie fark yok hattı sayılır tek fark işlemci tarafında o da size kalmış bir durum.

Hocam 11'in ekranı 1080p bile değil assagi yukarı yarı fiyatında olan Realme 8'in ekranı kat ve kat daha güzel kameraları arasında çok aşırı fotoğraf çekmiyorsaniz ciddi bie fark yok hattı sayılır tek fark işlemci tarafında o da size kalmış bir durum.
fotograf cekmiyorum zaten islemci farkından ve gorunus acısından iphone tercihimdir

Geri
Yukarı