Yenilenmiş iPhone X alınır mı?

Yiğitler

Centipat
Merhaba. EasyCep'ten X XS Max veya XR almayı düşünüyorum. Yani 2022'de almak mantıklı mı? Sıfır 11 düşünüyordum zam geldi. EasyCep'ten alan var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba. EasyCep'ten X XS Max veya XR almayı düşünüyorum. Yani 2022'de almak mantıklı mı? Sıfır 11 düşünüyordum zam geldi. EasyCep'ten alan var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.
EasyCep kazık bir yer ama yenilenmiş cihaz kesinlikle alınabilir(özellikle bu şartlarda). Tabi alıcağın yer veya kişi güvenilir olmalı.

Muhtemelen almışsındır konu eski ama yenilenmiş tavsiye etmiyorum bazılarında yan sanayi şeyler var en iyisi yenilenmemiş direkt sıfır almak.

Gayet mantıklı. Turkcell, EasyCep sponsoru ayrıca. Bende iPhone 6s Alma derdindeyim 2.9k, 121tl ek ve 203tl indirim 2.5K'ya denk geliyor.

Geri
Yukarı