Yenilenmiş PS4 DualShock alınır mı?

poorfredo

Hectopat
Makaleler
1
CRKTEKNOLOJİ adlı Hepsiburada mağazasından alacağım.
Bu mağazadan almamın ilk sebebi daha önce alışveriş yapmış olmam. İkinci nedeni ise yorumlarının en iyi olması ve müşteri hizmetinin iyi olması.
Masaüstü PC'de Bluetooth dongle ile kullanacağım. (DS4 Windows.)

chrome_LJjKxn3G1Z.png

Daha önce çokça bu kolun orijinalinden kullandım, eğer kayda değer bir ürünse incelemesini de forumda yaparım.
Bana kalırsa bu ürünler büyük ihtimalle ya replika ya da kusuru olup tamir edilmiş ürünler.

Logitech modellerinden istemiyorum çünkü analoglar arası mesafe çok az. Ayrıca bir arkadaşım sadece bu ürünle Bluetooth ile bağlantı sorunu yaşıyor.

Monster istemiyorum. Çok fazla sorunu var. Ayrıca analoglar arası mesafe çok az. İncelemelerini koymama gerek yoktur herhalde.

Bütçem 300 TL. Üstteki Logitech ve Monster ürünleri dışında öneri yaparsanız sevinirim.
PS veya Xbox gamepadlerin ikisine de alışığım. İki türden de öneri yapabilirsiniz.

Herkese iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yenilenmiş ürünler alınabilir. Zaten ona göre fiyat biçiyorlar. Tamir görmüş ürün sıkıntı çıkarmayacaktır sonuçta bozulan joystick potansiyometrelerini sıfırlarıyla değiştiriyorlar.

CRKTEKNOLOJİ adlı Hepsiburada mağazasından alacağım.
Bu mağazadan almamın ilk sebebi daha önce alışveriş yapmış olmam. İkinci nedeni ise yorumlarının en iyi olması ve müşteri hizmetinin iyi olması.

Daha önce çokça bu kolun orijinalinden kullandım, eğer kayda değer bir ürünse incelemesini de forumda yaparım.
Bana kalırsa bu ürünler büyük ihtimalle ya replika ya da kusuru olup tamir edilmiş ürünler.

Logitech modellerinden istemiyorum çünkü analoglar arası mesafe çok az. Ayrıca bir arkadaşım sadece bu ürünle Bluetooth ile bağlantı sorunu yaşıyor.

Monster istemiyorum. Çok fazla sorunu var. Ayrıca analoglar arası mesafe çok az. İncelemelerini koymama gerek yoktur herhalde.

Bütçem 300 TL. Üstteki Logitech ve Monster ürünleri dışında öneri yaparsanız sevinirim.
PS veya Xbox gamepadlerin ikisine de alışığım. İki türden de öneri yapabilirsiniz.

Herkese iyi günler.
Yenilenmiş'in üst öndede ışık var.

Crkteknoloji adlı Hepsiburada mağazasından alacağım.

bütçem 300 TL. üstteki Logitech ve Monster ürünleri dışında öneri yaparsanız sevinirim.

Herkese iyi günler.

Merhaba, ürünü aldınız mı? Ya da ne aldınız?

Merhaba, ürünü aldınız mı? Ya da ne aldınız?
Hayır almadım. Başka bir kol da almadım seneye üniversite sınavına gireceğim için. Ama bana kalırsa bu kollar alınmamalı, bu fiyata orijinal kol vermezler. Aslında alsaydım orijinaliyle karşılaştırma imkanım olurdu çünkü zaten elimde bir tane DS 4 var.

Yeni konular

Geri
Yukarı