Yenilenmiş PS4 DualShock alınır mı?

Lafı nasıl anlıyorsunuz? Ben 1300 TL'ye Xbox kolu mu alsın dedim. İkinci el Xbox kolları var 500 TL'ye. İkinci el replika bir ürüne bu parayı vereceğine gitsin onu alsın. Sizin işte zor valla fanboy olup herkese laf atmak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 0.el 1300 TL Xbox kolu var ondan alın öbür kollar boş.(ben demiyorum arkadaşlar söylüyor alın gitsin, bir şey yemeyin boş verin)
Bence fanboy sizsiniz her konuya baktığımda"ahahaahab PC için en iyisi iksbaks kolu öbürleri çooop" deyip duruyorsunuz.

Hocam 0.el 1300 TL Xbox kolu var ondan alın öbür kollar boş.(ben demiyorum arkadaşlar söylüyor alın gitsin, bir şey yemeyin boş verin)
Bence fanboy sizsiniz her konuya baktığımda"ahahaahab PC için en iyisi iksbaks kolu öbürleri çooop" deyip duruyorsunuz.
Hocam sorun mu yaşıyorsunuz? Tabi ki de PC için Xbox kolu daha iyi. Resmi destek verilen bir kol varken yok dışarıdan şunu indir bunu indir vs vs. yapmaya gerek olmayan bir kol daha iyi. PS5 kolu da gayet güzel o da iyi çalışıyor ama PS4 kolu alınmaz.

Xbox kolu -->xbox --> Microsoft --> Windows/Google vb. --> PC.

Ayrıca,

Xbox-->microsoft--> PC --> daha iyi optimizasyon-->daha iyi deneyim, daha iyi uyum.

Geri
Yukarı