Yenilenmiş S20 FE alınır mı?

Bütçe
9000
9.000TL bütçem var EasyCep'den S20FE almak istiyorum sizce mantıklı mı? Veya başka öneriniz var mı?
S20FE bataryası ve ısınması ile bilinen bir cihaz. Performansı tai ki iPhone 11'den falan çok önde. Sıfır istersen o fiyata A24 alınabilir fakat A24'ün performansı S20FE'ye yakın bile değil. O paraya A52S , M52 , A73 , Redmi Note 12 Pro 5G(YD) önerebilirim. Fakat bu cihazlar da S20 kadar performanslı değil tabi ki.

Evet haklısınız yenilenmiş telefon risk işi lakin eldeki imkan belli 6 ay taksit ile alacağım daha iyi bir öneriniz varsa değerlendireceğim yoksa ben de biliyorum mantık dışı olduğunu.

S20FE bataryası ve ısınması ile bilinen bir cihaz. Performansı tai ki iPhone 11'den falan çok önde. Sıfır istersen o fiyata A24 alınabilir fakat A24'ün performansı S20FE'ye yakın bile değil. O paraya A52s, M52, A73, Redmi Note 12 Pro 5G(yurt dışı) önerebilirim. Fakat bu cihazlar da S20 kadar performanslı değil tabii ki.

Telefonu çok zorlayan birisi değilim genellikle sosyal medya kullanıyorum. Exynos modeli geliyor, kullanılmaz mı sizce 1-2 sene.

Evet haklısınız yenilenmiş telefon risk işi lakin eldeki imkan belli 6 ay taksit ile alacağım daha iyi bir öneriniz varsa değerlendireceğim yoksa ben de biliyorum mantık dışı olduğunu.

Telefonu çok zorlayan birisi değilim genellikle sosyal medya kullanıyorum. Exynos modeli geliyor, kullanılmaz mı sizce 1-2 sene.
Exynos'lu modeli bilmiyorum. Fakat Exynos990 içinde çok iyi demiyorlar. 2yıl tabiki de götürür.

Geri
Yukarı