Yenilenmiş Samsung Galaxy S22 Ultra alınır mı?

@Mert1337 o testlerin olduğu dönem S21 FE'nin bataryasından memnun olan yoktu. Güncellemelerle ciddi gelişti, S22 de gelişti ama aradaki 800 mAh küçümsenecek kadar değil.

Yine de bütçe yetiyorsa sırf bataryadan dolayı S21 FE almak salaklık olur. S21 FE batarya harici hiçbir yönüyle S22 düzeyinde bir cihaz değil. Doğrudan daha iyi kamera paketi, özellikle GPU'da çok daha güçlü SoC, çok daha premium malzeme kalitesi ve daha üst düzey ekrana sahip. Bunlar önemsiz bana batarya lazım deniyorsa, S21 FE yerine Poco F5 gibi seçenekler de var. S21 FE'nin bataryasına da iyi denemez.

@Mert1337 o testlerin olduğu dönem S21 FE'nin bataryasından memnun olan yoktu. Güncellemelerle ciddi gelişti, S22 de gelişti ama aradaki 800 mAh küçümsenecek kadar değil.

Yine de bütçe yetiyorsa sırf bataryadan dolayı S21 FE almak salaklık olur. S21 FE batarya harici hiçbir yönüyle S22 düzeyinde bir cihaz değil. Doğrudan daha iyi kamera paketi, özellikle GPU'da çok daha güçlü SoC, çok daha premium malzeme kalitesi ve daha üst düzey ekrana sahip. Bunlar önemsiz bana batarya lazım deniyorsa, S21 FE yerine Poco F5 gibi seçenekler de var. S21 FE'nin bataryasına da iyi denemez.
Batarya en büyük bileşen 1 ikincisi s21 fe bataryası gayet iyi güncellemeden sonra düzeldi. S22'yi 4 saat için kullanmak istiyorsanız alabilirsiniz .d s22 alacağınıza s22+ alın ama fiyat pahalı en iyisi s21 fe bütçeye bakılırsa zaten xiaomi bulaşılmaması gereken bir marka s21 fe almalı.

@umut_tr he aynen 4 saat. Bizzat S22 kullanıcılarına soralım, ne dersin?
S22 eğer oyun oynayan biri değilseniz adaptif yenileme hızında da günü çıkarıyor, ben 7 saat civarı SoT alıyorum.

4.5 saat çok abartı olmuş 120Hz de bile veriyor o süreyi mobil veri karışık halde.

S22 alın bende var ilk hafta çok ısınıyordu 2.hafta biraz düzeldi 3.hafta Android 13'e geçtim hiç ısındığını hissetmiyorum kamerası çok iyi oyun performansını fazla bilmiyorum oynamadığım için ekran süresi olarak 6 saat gidiyor bende.

S22 günde 3 saat sosyal medya + 2 saat oyuna dayanabiliyor ve o halde şarjı asla 0 a düşmedi.

Zamaninda 16 bine s22 aldim ve acikcasi gayet menunum. Gunluk kullanimda isinma sorunu yok ve ekran suresi 4-5 saat arasi degisiyor. Isinma ve batarya problemleri guncellemeler ile cozuldu magazalardaki telefonlar guncel olmadigindan ve surekli aktif olduklarindan isiniyorlar

1.5 aydan beri S22 kullanıyorum normal kullanımda Instagram vs. 5.5 ekran süresi aldım 120 Hz de.

Ben 3 aydan beri S22 kullanıyorum gömülecek çok bir yan yok bence güç tasarrufu açık olmadan 5-6 saat arası ekran sürem var benim için gayet yeterli ısınma ise 120 Hz de var 60 Hz de ısınmıyor bana cihaz hakkımda sorunuz var ise cevaplayabilirim.

Telefondan memnunum. Gün içinde dizi-film izliyorum ve sosyal medyayı da kullanıyorum şarjı 1 günü çıkarıyor. İş yerinde wi-fi ile kullanıyorum yoldayken mobil üzerinden dizi-film izliyorum ya da müzik dinliyorum. Fakat şunu söylemeliyim ben ekranı 60 Hzde kullanıyorum. 120 olunca pil ne kadar etkilenir bilmiyorum. Kamerayı aktif kullanmıyorum bu yüzden bir şey diyemem ama arkadaşlarım kamerasını inceledi ve beğendiler. Isınma problemi ile karşılaştım diyemem ama bazen sosyal medya da gezerken wi-fi da olsa bile ısınıyor ama mobilden film izlerken ısınmıyor açıkçası anlamadım. Pil adaptasyonu diye düşünüyorum. Özel olarak merak ettiğiniz bir konu varsa cevaplamaya çalışayım. Ek olarak ben de sizlere soru sorayım :) Bu telefon ne zamana kadar güncelleme alacak ? En az 2-3 yıl bütün güncellemeleri yapmayı düşünüyorum.

Sen daha bir taraflarından atmadan söyleyeyim. S21 FE'nin tamamen plastik, dandik bir amiral gemisi cihaz olduğu gerçeği var. Kamera sensörleri desen S20 FE ile tamamen ayni. Ekranı desen S22 için rezil.
8 Gen 1; Exynos 2100'ün fersah fersah ötesinde. Daha detaya girmemi ister misin?
Sırf yarım saat ekran süresi için S21 FE almak doğrudan aptallık oluyor. Sadece yarım saat bile değerliyse git Realme GT 2 falan al.

Yine de bütçe yetiyorsa sırf bataryadan dolayı S21 FE almak salaklık olur. S21 FE batarya harici hiçbir yönüyle S22 düzeyinde bir cihaz değil. Doğrudan daha iyi kamera paketi, özellikle GPU'da çok daha güçlü SoC, çok daha premium malzeme kalitesi ve daha üst düzey ekrana sahip. Bunlar önemsiz bana batarya lazım deniyorsa, S21 FE yerine POCO F5 gibi seçenekler de var. S21 FE'nin bataryasına da iyi denemez.
Hocam bu arada benim bir sıkıntılar çıktı maddi açıdan* ben S24 bekliyorum para değer kaybetmesini göze aldım. Ve Exynos 2400 işlemcisine güveniyorum. Muhtemelen 13'lerde çok pahalı olacak ondan inşallah bir sorun çıkmazsa S24 alacağım.

S22'nin 4 saat ekran süresi yok kanıtları ise.
(Düşük olanlar ben kullanmadım cihazı)

Ben S22 kullanıcısı olarak söylüyorum cihazı Temmuz'dan beri kullanıyorum ekran süresi 4 saat falan değil eğer bütçe var ise kesinlikle alınır S22 @Violet S kesinlikle katılıyorum doğru söylüyor çok az ekran süresi için S22'ye S21FE tercih edilmez

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231120_214049_Device care.jpg
    Screenshot_20231120_214049_Device care.jpg
    46,1 KB · Görüntüleme: 27
  • Screenshot_20231120_214046_Device care.jpg
    Screenshot_20231120_214046_Device care.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 28
  • Screenshot_20231120_214043_Device care.jpg
    Screenshot_20231120_214043_Device care.jpg
    46,3 KB · Görüntüleme: 21
  • Screenshot_20231120_214038_Device care.jpg
    Screenshot_20231120_214038_Device care.jpg
    46,4 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleme:
S22'nin 4 saat ekran süresi yok kanıtları ise.
(Düşük olanlar ben kullanmadım cihazı)

Ben S22 kullanıcısı olarak söylüyorum cihazı Temmuz'dan beri kullanıyorum ekran süresi 4 saat falan değil eğer bütçe var ise kesinlikle alınır S22 @Violet S kesinlikle katılıyorum doğru söylüyor çok az ekran süresi için S22'ye S21FE tercih edilmez
Ben de aynı şekilde düşünmüştüm.

@umut_tr he aynen 4 saat. Bizzat S22 kullanıcılarına soralım, ne dersin?

Sen daha bir taraflarından atmadan söyleyeyim. S21 FE'nin tamamen plastik, dandik bir amiral gemisi cihaz olduğu gerçeği var. Kamera sensörleri desen S20 FE ile tamamen ayni. Ekranı desen S22 için rezil.
8 Gen 1; Exynos 2100'ün fersah fersah ötesinde. Daha detaya girmemi ister misin?
Sırf yarım saat ekran süresi için S21 FE almak doğrudan aptallık oluyor. Sadece yarım saat bile değerliyse git Realme GT 2 falan al.
Hocam yargı dağıtıyorsunuz. :D

Geri
Yukarı