Yenilenmiş Samsung S8 Plus alınır mı?

Bütçe
4000

yigitgoldberg

Femtopat
Daha fazla  
4000 TL bandında daha iyisini bulamadım, bu parayı Redmi'lere Omix'lere vermek yerine S8 plusa vermenin daha mantıklı olduğu kanaatindeyim.
En azından 4K30FPS 1080P60FPS video kayıt yapabiliyor, kablosuz hızlı şarj ve NFC özelliği de var. RAM ve işlemci de fazlasıyla yeterli. QHD ve süper AMOLED ekran da kullanım zevkini bence ikiye katlar, belki 3500MAH bataryası sorun olabilir ama yanımda zaten alışkanlık olarak powerbank taşıyorum oyun da oynamıyorum. Ben alınabileceği kanaatindeyim ama kronik sorunları var mıdır ya da aldıktan sonra pişman eder mi diye kuşkularım var. Deneyimi olan arkadaşlar yardım edebilirse sevinirim, iyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
s7 Edge olanı 7 yıl kullandım. Onun üst modelinin de 2 yılı daha var gibi. Tabi uzun süreli kullanım zorlayabilir. Güvenlik güncelleme sorunu olan bir model artık. S9 kovalamaya bak. 4000 e bulunabilir. Samsung sonuçta 2. eli çok ucuzluyor. Ne yazık ki İphone gibi değil.

4000 TL'ye temiz S9 Plus bulabilirsiniz.

S7 Edge olanı 7 yıl kullandım. Onun üst modelinin de 2 yılı daha var gibi. Tabii uzun süreli kullanım zorlayabilir. Güvenlik güncelleme sorunu olan bir model artık. S9 kovalamaya bak. 4000'e bulunabilir. Samsung sonuçta 2. eli çok ucuzluyor. Ne yazık ki iPhone gibi değil.

Teşekkürler arkadaşlar, bütçemi 800 TL artırıp S9 almaya karar verdim.

Arttirmaniza pek gerek yok gibi. Ikinci el niye tercih etmiyorsunuz? Elden teslim alip kontrol edebilirsiniz.

İkinci elden alınca 2 3 ay içinde bozulursa bana patlar, yenilenmiş olarak alınca en azından 1 yıllık garanti veriyorlar, 800 900 TL fazla verip garantili almak daha mantıklı, aksi taktirde ikinci elde 4000TL verip 2 3 ay sonra ekranı arıza verse bile en az 1000 TL isteyecekler.

4000 TL bandında daha iyisini bulamadım, bu parayı Redmi'lere Omix'lere vermek yerine S8 plusa vermenin daha mantıklı olduğu kanaatindeyim.
En azından 4K30FPS 1080P60FPS video kayıt yapabiliyor, kablosuz hızlı şarj ve NFC özelliği de var. RAM ve işlemci de fazlasıyla yeterli. QHD ve süper AMOLED ekran da kullanım zevkini bence ikiye katlar, belki 3500MAH bataryası sorun olabilir ama yanımda zaten alışkanlık olarak powerbank taşıyorum oyun da oynamıyorum. Ben alınabileceği kanaatindeyim ama kronik sorunları var mıdır ya da aldıktan sonra pişman eder mi diye kuşkularım var. Deneyimi olan arkadaşlar yardım edebilirse sevinirim, iyi sosyaller.
Merhaba. O paraya kesinlikle S8+ almak yerine halihazırda kullandığım ve önerebileceğim bir model olan S9+ veya Note 9 almanızı tavsiye ederim.

Ayrıca batarya sağlığına da kesinlikle dikkat edin.
Ben bugün değiştirdim cihaz mesela üstündeki ölü toprağını attı devam ediyor hayatına.

Son düzenleme:
@yigitgoldberg emin ol yenilenmişte kullanılan parçalar genelde daha kalitesiz oluyor. Bataryayı, arızalı yerleri yan sanayi ile değiştiriyorlar.

Serviste işlem görmemiş, faturalı ve ilk sahibinden S9+ veya Note 9 çok cihaz var piyasada. İstediğin gibi de test edebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı