Yenilikdemek.com güvenilir mi?

KaanVFX

Hectopat
Merhaba, beyaz eşya paketi alacağım. Arçeliğin resmi sitesi ile bu site arasında fiyat farkı var. Burası yetkili bayii midir? Adres vs yazıyor ama bilemedim. Daha önce alışverişi olan oldu mu yenilikdemek.com'dan?

Tıklanmayan bir ETBİS kodu, eksik iletişim bilgileri. Bana fake gibi geldi.
1702318574948.png

Tıklanmayan bir ETBİS kodu, kusursuz iletişim bilgileri. Bana fake gibi geldi.
Eki Görüntüle 2049467

Telefondan QR ile okuttum. ETBİS'e yönlendirdi. Sahibi erhan gülener olarak gözüküyor. Adrese bir gidip bakmak lazım gibi.

QR buraya yönlendiriyor fakat siteyi ne duydum ne gördüm, fiyat farkı ne kadar onu da bilmiyorum. 3 kuruş indirim için elinizdeki paradan olmaya gerek yok, daha bilindik sitelerden bakmanızı tavsiye ediyorum.

Hocam resmi arcelik.com sitesinde 21,7 bin olan ürün, burada 17,8. 4 bin liralık ciddi bir fark var. Eğer yetkili satıcı ise, değerlendirilmesi gereken bir fırsat gibi duruyor. Ama dediğim gibi adrese gitmeden siteden sipariş geçemem sanırım.

Aynı ürünler, ve çok uygun taksitlendirmeleri var. Çok acayip.

Anlayamadığım nokta şu, çoğu kişi adres ve işletme sahibi adı soyadını belirtmiş ama bu bilgilere sahip olan herhangi biri siteye de kolayca ekleyebilir. Dolandırıcı mı değil mi bilmiyorum fakat temkinli olmakta fayda var.

Anlayamadığım nokta şu, çoğu kişi adres ve işletme sahibi adı soyadını belirtmiş ama bu bilgilere sahip olan herhangi biri siteye de kolayca ekleyebilir. Dolandırıcı mı değil mi bilmiyorum fakat temkinli olmakta fayda var.
İşte o yüzden Arçelik resmi sitesi üzerinden iletişim bilgilerini verdik ki karşı tarafı arayıp doğrulama yapabilsin diye :)

Konu sahibi arkadaş; ben evlenirken Arçelik beyaz eşyalarımı yetkili bayiye giderek, kendi web sitesinin altında bir fiyata almıştım. Hele ki bazen MEdiamarkt gibi satıcılarda müthiş kampanyalar oluyor. Kurutucumu günlük kampanyada %30 indirimli almıştım.

Geri
Yukarı