Yeniyim, Takım Arıyorum

Yani demek istediği, Level'ınız sizin sadece Rune ve Masteries'lerinizi etkiler. Oyun şekliniz ve stratejinizle sizden yüksek Level'ları yenebilirsiniz. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ama Rune ve Masteries'lerin ilk 8 Level'da yarattığı farkı kimse yabana atamaz. Eğer uzun oyun olmayacaksa, burada Rune ve Masteries'lerin ne kadar önemli olduğu unutulmamalıdır.(Tabi doğru Rune ve Masteries'ler seçildigi takdirde.)

Ben genelde DPS oynuyorum. Bunların başında Akali, Tristana, Twisted Fate geliyor. ARP Rune'larım sayesinde oyuna direk Crit Item alarak başlıyorum. Genelde FB+ Double Kill yapıyorum.

Akali için ARP'nin cok işe yarayacağını sanmıyorum ama TF,MF ve Trist için Mark'ları ARP, diğer Rune'ları Atack Speed kullanırsan, işine çok yarayacaktır. Hatta direk Atack Speed Rune'da kullanabilirsin tercih senin.

Şu an öyle, Full Attack Speed idi zaten. Ama ARP kurmaya başladım. Ama ARP'ler bitince, direk AS'leri Critical olarak değiştireğicem. Full AS bana atak hızının her şey olmadığını gösterdi zaten. Oyun 4-5 Rune ile (ARP) nasıl oyunun gidişatının değiştiğini de gördüm. Artık Attack Speed istemiyorum.

Uyarı! Bu konu 14 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı