Global'de Takıma Oyuncu Arıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

caetay

Hectopat
Aradığımız özellikler şu şekilde ;

• Jungle ve Solo kaldırabilecek elemanlar gerekiyor.
  • Jungle için tercihimiz Amumu, Shen ya da Udyr.
  • Solo ise Caster-Nuker tipli olsa, takımı tamamlar.
  • 30 level zorunlu. 5v5 Ranked gireceğimiz için.

Bunların haricinde, ayrıca iyi bir Rune Page'in de yardımı olur.

Gerçekten kendine güvenenler başvursun, çünkü hedef yüksek.

Şuanda her 2 pozisyona da 2 kişi arıyoruz. Ama eğer gerçekten iyiyseniz her zaman taktiklerimizi değiştirip size yer açabiliriz.

Voice Chat olarak Skype kullanmaktayız. Super Online internetimi düzelttiği gibi maçlara başlayabiliriz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım isterseniz Team Speak kullanabilirsiniz. Technopat Team Speak sponsorumuz var. Her türlü imkanları sağlıyoruz oyunculara.

5'e kadar rahat kaldırmıştı Skype. Maksimum 7 olacağı için, sorun çıkacağını sanmam. Ama Teamspeak'e de bakacağım.

Peki sizden haber bekliyoruz. Özel mesaj atarak bildirebilirsiniz bize.

Çağatay ben Ashytn. :D Beni de yazabilirsin takıma. :)

Ben her Hero'yu oynuyorum. Amumu'da Imba'yım zaten. Hayatımda 1 kez ezildim Amumu ile. Ama Level'ım 1, yine de kafa tutarım.

İstediklerimin onur kırıcı bir tarafı olduğunu sanmıyorum.

1 level isen zaten Ladder maçlarına giremiyorsun. Rün sayfası olmaması çok kötü bir dezavantaj. Amumu'yu örnek vermişsin. Diyelim FP adamlarda, Ban'lamadık ve Amumu aldılar. Onu telafi edebilecek, Gragas ya da Janna'yı idare eder oynayabilmek, Ranked'ın esaslarından biridir. (5v5 maçlar için konuşuyorum Solo'da atlatabilirsiniz.)

Şimdi taktiğini değiştirebilecek, tek Hero'ya bağımlı olmayan, ormana gidebilen ve Lane kazanan oyuncuları istemişim. Çok mu ? (1 ay önceki başlık bu kardeş. Kilitlensin, takım gerekirse nereden bulacağımı biliyorum şuan.)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı