Yerde tekli AirPods Pro buldum ne yapmalıyım?

Eğer bulunabiliyorsa sahibine vermen en doğrusu. Bulunmuyorsa gönül rahatlığıyla kullanabilirsin. Burada din ayağına yatanlar şu ilerde gömü var desen aynı gün gelip kazar emin ol. Akıl var mantık var kullanmayacaksan götür aldığın yere at gitsin satmayla felan niye uğraşsın bu adam dertsiz başına niye dert alsın koyuver gitsin yav.

Son düzenleme:
Bu konuda kaynak belirtir misiniz?

Kaynak:

Kaynak:

Apple destek ile iletişime geçtim.
Şarjın bittiği anda hangi konumdaysa kaybeden kişi en son orayı görebiliyormuş.
1-2 gün daha kaybettiğim alandaki esnaflarla iletişimde kalacağım eğer ulaşamazsam Apple'ın ulaştırma yöntemi yokmuş.
Çöpe bile atabilirim bir işe yaramayacak çünkü.

Apple destek ile iletişime geçtim.
Şarjın bittiği anda hangi konumdaysa kaybeden kişi en son orayı görebiliyormuş.
1-2 gün daha kaybettiğim alandaki esnaflarla iletişimde kalacağım eğer ulaşamazsam Apple'ın ulaştırma yöntemi yokmuş.
Çöpe bile atabilirim bir işe yaramayacak çünkü.
Eğer Apple destek yardımcı olamıyorsa yapacak hiçbir şey yok. Satma imkanınız varsa satıp parayı LÖSEV gibi kurumlara bağışlayın.

Yoldan geçerken yerde bir şey buldun diye, yok sahibine ulaşmaya çalışmak, yok kurumlara bağışlamak, yok Apple ile iletişime geçmek... Bu ne hayatta uğraşmam anında cebime atarım arkama bile bakmam. Biri eşyasına sahip çıkamadı diye arkasını toplamak bana düşmez. Kullanmadan önce iyice temizlerim ama, korona malum.

Yoldan geçerken yerde bir şey buldun diye, yok sahibine ulaşmaya çalışmak, yok kurumlara bağışlamak, yok Apple ile iletişime geçmek... Bu ne hayatta uğraşmam anında cebime atarım arkama bile bakmam. Biri eşyasına sahip çıkamadı diye arkasını toplamak bana düşmez. Kullanmadan önce iyice temizlerim ama, korona malum.
Sahip çıkmak ile ne ilgisi var? Belki dalgınlığına gelip düşürdü? Teknolojik aletler günümüzde bu kadar pahalı haldeyken kimsenin bu kadar vurdumduymaz olacağını düşünmüyorum.

Sahip çıkmak ile ne ilgisi var? Belki dalgınlığına gelip düşürdü? Teknolojik aletler günümüzde bu kadar pahalı haldeyken kimsenin bu kadar vurdumduymaz olacağını düşünmüyorum.
Sadece ortak kullanım alanlarında düşürüldüyse kafe, lokanta, minibüs gibi yerlerde bulur isem etrafımdakilere sorabilirim. Yolda geçerken bulunan şey ile uğraşmanın bir anlamı yok.

Sadece ortak kullanım alanlarında düşürüldüyse kafe, lokanta, minibüs gibi yerlerde bulur isem etrafımdakilere sorabilirim. Yolda geçerken bulunan şey ile uğraşmanın bir anlamı yok.

Evet o yüzden hiç alınmamalı. Sonra burada sahibini bulacağım diyr uğraşırsın.

Geri
Yukarı