Yerel Disk C'nin Gözükmeme Sorunu

mehmet02x

Hectopat
Daha fazla  
Bugün SSD aldım. Montajını yaptım. Ama BIOS SSD'yi görüyor. Windows görmüyor neyse format atayım dedim. Düzelir belki format atmaya geçtim SSD orada gözüküyordu, yerel disk C sistemin kurulu oldugu yer burası ve yerel disk D yedeklerin oldugu yer vardı. Yerel disk C'yi biçimlendirim SSD'ye Windows'u kurmak istedim. Biçimlendirmeye çalıştım hata verdi. Bende sildim direk ve SSD'nin üstüne kurdum Windows'u ve sistem sıkıntısız şekilde kuruldu ve açıldı. Girdim bilgisayara SSD gözüküyordu ama sildigim yerel disk C gözükmüyordu. Şimdi onu nasıl geri getireceğim??

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlat simgesi üzerinde sağ tıklayarak "Disk Yönetimi" ne girin. Oradan disklerinizi yönetebilirsiniz. Anladığım kadarı ile C sürücüsü dediğiniz eski C sürücünüz. Kurulum yaptıktan sonra görünmüyorsa disk yönetiminden harf atayın.

Sorunu çözdüm derken yeni bir sorun cikti.Diskleri birlestirip derken yedeklerin oldugu disk silindi icinde 250gb'ya yakin oyun vardi. Yedekleme programi indirdim kurtarmaya calisiyorum

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı