Yerel Disk D: depolaması gözükmüyor

Talip Akdoğan

Decapat
Resimde gözüktüğü gibi D diski şu an bu durumda diski çıkartıp başka yere taktım hiçbir şey değişmedi. Bir sürü çözüm denedim bir tanesi bile işe yaramadı. Diskin böyle olmasının sebebi dün akşam FIFA 22 oynamak için açtım oyunu oyun yüklenirken ekran dondu, bilgisayar tamamen dondu, kullanamıyordum falan. Kasanın güç tuşuna basarak yeniden başlattım bayağı yavaş açıldı. Açılırken scanning and repairing /d yazıyordu galiba diski onarmaya çalıştı ama olmadı sonrasında masaüstünde o diskte yüklü olan oyunlar açılmamaya başladı. Bu bilgisayara tıkladığımda böyle bir şey çıktı karşıma çözemedim.

Sistem bileşenleri:
-ASUS RX580 8 GB Dual 256bit ekran kartı.
-AMD Ryzen 3 3100 3.59 işlemci.
-ASUS B450M anakart.
-Samsung 320 GB HDD.
-Seagate Barracuda 500GB HDD (sorunlu HDD bu)
-Kingston 2000 M.2 SSD.
-8 GB RAM Ryzen Edition.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    6,9 KB · Görüntüleme: 34
Resimde gözüktüğü gibi D diski şu an bu durumda diski çıkartıp başka yere taktım hiçbir şey değişmedi. Bir sürü çözüm denedim bir tanesi bile işe yaramadı. Diskin böyle olmasının sebebi dün akşam FIFA 22 oynamak için açtım oyunu oyun yüklenirken ekran dondu, bilgisayar tamamen dondu, kullanamıyordum falan. Kasanın güç tuşuna basarak yeniden başlattım bayağı yavaş açıldı. Açılırken scanning and repairing /d yazıyordu galiba diski onarmaya çalıştı ama olmadı sonrasında masaüstünde o diskte yüklü olan oyunlar açılmamaya başladı. Bu bilgisayara tıkladığımda böyle bir şey çıktı karşıma çözemedim.

Sistem bileşenleri:
-ASUS RX580 8 GB Dual 256bit ekran kartı.
-AMD Ryzen 3 3100 3.59 işlemci.
-ASUS B450M anakart.
-Samsung 320 GB HDD.
-Seagate Barracuda 500GB HDD (sorunlu HDD bu)
-Kingston 2000 M.2 SSD.
-8 GB RAM Ryzen Edition.
Disk yönetimine girip foto atabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı