Yerel ya da Çevrimiçi Eşli Oyun Tavsiyesi

Alican Cantütek

Hectopat
Selamlar.
Nişanlımla beraber bir oyun oynamak istiyoruz, oyunun hikayesi bizim için önemli, hikaye bizi içine çeksin istiyoruz ve mümkünse gerçekçi olmasını diliyoruz. Cartoon grafiklerden hoşlanmıyoruz. Hack and slash sevmiyoruz. Donanım olarak güçlü ve yeterli iki bilgisayarımız var ama ortak ekran oyunlar da önerebilirsiniz. Oyun kumandalarımız var, izometrik oyunları severek oynuyoruz.

Trine
Borderlands
Magicka
Lara Croft
Portal
Dying Light

Bunlar ve türevlerini bitirdik, fakat biz esasen zengin bir hikayeye sahip, Mafia2 tarzı bir oyunu eşli bir şekilde oynayıp bitirmek istiyoruz.

Teşekkürler, saygılar.

Her ne kadar milyonlarca oyun olsa da hala çıkmamış, ihtiaç duyulan ve çıkması halinde çok ses getirecek olan oyunlar var. En basitinden şöyle sağlam eşli güzel grafikli ve hikayeli FPS oyunu yok mesela.

Zombi seviyorsanız Resident Evil 5 öneririm 1 erkek 1 kadın karakter ile ilerliyorsunuz hikayesi çok iyi olmasa da kötü de değil beraber bölümleri geçe geçe ilerlersiniz.

Bunun dışında The Forest var hikayesi kısa lakin ilk defa oynayacağınız için 2 gün sürer. Ben tek başıma 1 saatte bitiriyorum o da eğlenmeden direk bitirmeye oynarsam. Ama amaç zaten oyunu bitirmek değil kendine haritada istediğin bir bölgede her 1 taşı tahtayı kendin örerek ev yapmak ve gece baskına gelen yerlilerden korunmak. Bu iki oyun dışında başka oyun maalesef yok gibi.

Tavsiyeler için teşekkürler, RE5 steam'den baktığımda tek oyunculu görünüyor.
Her ne kadar milyonlarca oyun olsa da hala çıkmamış, ihtiaç duyulan ve çıkması halinde çok ses getirecek olan oyunlar var. En basitinden şöyle sağlam eşli güzel grafikli ve hikayeli FPS oyunu yok mesela.

Zombi seviyorsanız Resident Evil 5 öneririm 1 erkek 1 kadın karakter ile ilerliyorsunuz hikayesi çok iyi olmasa da kötü de değil beraber bölümleri geçe geçe ilerlersiniz.

Bunun dışında The Forest var hikayesi kısa lakin ilk defa oynayacağınız için 2 gün sürer. Ben tek başıma 1 saatte bitiriyorum o da eğlenmeden direk bitirmeye oynarsam. Ama amaç zaten oyunu bitirmek değil kendine haritada istediğin bir bölgede her 1 taşı tahtayı kendin örerek ev yapmak ve gece baskına gelen yerlilerden korunmak. Bu iki oyun dışında başka oyun maalesef yok gibi.

RE5 Steam'den baktığımda tek oyunculu görünüyor.

Esli olarak oynanabiliyor, her ne kadar yazmasa da. Aynisi RE6 icin de gecerli.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eşle/sevgili ile oynanabilecek yegane oyun olan A Way Out.

Geri
Yukarı