Yerli yapım No:70'den yeni gelişmeler

• Konuyu başlatan 9544
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 1B
Aslında çocukluğumun geçtiği güzel bir yerdi burası, babaannem ve büyükbabamın yadigârı…
Seneler sonra nasıl geldim bilmiyorum, geçmişi anımsıyorum, çimenlerin süslediği tahta çitlerin yolundan geçiyorum, hatırlamaya çalışıyorum. Ellerim titriyor…
Kıyısından dahi geçemediğim derin karanlıklar çekiyor içine beni gıcırtarak dişlerini.Yalnızım yürüyorum, gölgelerin anlatacakları var…
Çocukluğumun geçtiği o eve gitmeliydim. Orada sırlarım, korkularım vardı. Gölgeler, sesler, hisler vardı o evde. Babaannemin, büyükbabamın anılarının olduğu, benim hayatımdaki huzursuzluklarımın nedeni olan o ev şimdi beni çağırıyor.
Sislerin arasındaki korkularımı aydınlatmalıyım. Oradaki anıları, ruhları ve kendimi huzura kavuşturmalıyım. Şimdi ayaklarım, yıllar sonra beni oraya sürüklüyor ve halâ korkuyorum!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Müthiş olacak gibi duruyor. Oyuna bir Outlast havası hâkim. Bu tarz yapımların çıkıyor olması çok mutlu ediyor beni. Her konuda arkasında olmalı desteklemeliyiz bu güzel insanları.

Geçtiğimiz haftalarda boy göstermişti çok başarılı bir yapım olacak, yerli yapım bir oyunda böylesine grafik görmek çok iyi bir şey, hikaye iyi bir şekilde entegre edilirse ortaya Türk oyun tarihi adına güzel bir oyun çıkar.

Geçtiğimiz haftalarda boy göstermişti çok başarılı bir yapım olacak, yerli yapım bir oyunda böylesine grafik görmek çok iyi bir şey, hikaye iyi bir şekilde entegre edilirse ortaya Türk oyun tarihi adına güzel bir oyun çıkar.

Belki de bu oyunla büyük bir çıkış yapar oyun piyasasının yeni lideri oluruz.

Çok şey istedim dimi. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı