Yerli yapım oyuna tavsiyeler

Hocam oyunun yüzde kaçını bitirdiniz. Siz böyle oyunu anlatınca kafamda güzel bir şey oluştu tahmini çıkış süresi 28 diyebilirim tam tarih veremiyorum maalesef.

%21 seslendirme dahil değil tam tarih veremiyoruz maalesef.

Hocam oyunda çok fazla özgürlük demek çok fazla olasılık demek, yapay zekanın kolay sapıtması demek, hikaye anlatımını da baltalar, yapay zeka olmazsa açık dünyanın bir anlamı yok bir yerden bir yere koşmanın anlamı yok sizden tabii ki bir Rockstar açık dünyası, MGS yapay zekası beklemiyoruz ancak bir de Online diyorsunuz bu kadar şeyi düzgün yapmanız bana göre bayağı zor. Tabii bunlar benim görüşüm. Öneri istemişsiniz ancak bu elinizdeki şartlara göre değişir. Yapay zeka iyi yapabilecekseniz gizlilikten yürüyün. Ya da kendine özgün evreni olan bir açık dünya olabilir, biraz RPG karışımı seçimlerin olduğu. Ama hem Online, hem gizlilik, hem açık dünya bunların hepsini iyi yapan tarihte kaç oyun var ki zaten?

Yine de zoru hedeflemeniz iyi bir şey tebrik ederim umarım sonuca ulaşırsınız.

Teşekkür ederim yapay zeka konusunda bayağı bir ugraşacagız kendine özgün bir oyun olacaktır 1 2 şey dışarıdan alıntı olacaktır haklısınız pek bir oyun RDR2 bu oyunu yapma isteğimi tamamen körükledi diyebiliriz. İllaki oyuna benzer bir görüntü görmek isterseniz oyundan olmayan yapay zeka modeli ile hazırladıgımız görsel ile oyunu kafanızda kurabılırsınız. Önerileriniz için teşekkürler.

gamesf2.PNG

Şu oyunu örnek alabilirsiniz bence. Okuduğum kadarıyla çok benziyor.

Hocam koskoca Splinter Cell ile bence çok bir benzerlik yok.

Teşekkürler bizim oyun daha uçmalı kaçmalı mekaniklere sahip dışarıdan bakınca Splinter'e benziyor olabilir anlattığım kadarı ile.

Geri
Yukarı