Yeşil lazer ile milletin evine ışık tutmak suç mudur?

Redlue.sT

Hectopat
Daha fazla  
Geçenlerde 150 km bir yeşil lazer aldım. Karşı apartmandan bir çocuk bilgisayardayken ve balkonda çay, kahve vs. içerken benim olduğum yere ışık tutuyor. Dün nerede olduğunu öğrendim. Ben şimdi bunun evine ışık tutsam suçlu olur muyum? Kendi evimde denedim 1 odayı aydınlatıyor eğer kapı camlıysa salonu falanda aydınlatıyor.

Ben de kedilere tutuyordum, bazıları koşuyordu. Kimsenin evine, hareket halindeki arabaya ve bu tarz yerlere lazer tutulmaz. Kimse kimseyi rahatsız edemez.

Geçenlerde 150 km bir yeşil lazer aldım. Karşı apartmandan bir çocuk bilgisayardayken ve balkonda çay, kahve vs. içerken benim olduğum yere ışık tutuyor. Dün nerede olduğunu öğrendim. Ben şimdi bunun evine ışık tutsam suçlu olur muyum? Kendi evimde denedim 1 odayı aydınlatıyor eğer kapı camlıysa salonu falanda aydınlatıyor.

Suç ama bir lazer tutun diye kim sana bir şey desin ki? Çok bir şey olacağını düşünmüyorum.

Ben de kedilere tutuyordum, bazıları koşuyordu. Kimsenin evine, hareket halindeki arabaya ve bu tarz yerlere lazer tutulmaz. Kimse kimseyi rahatsız edemez.

:D onu ben her zaman yapıyorum. Bazen iyilik amaçlı bu akşam 1 kediyi yalnız diye 5 6 kedinin arasına götürdüm iyi anlaştılar sanırım.

Lazer tuttun diye kalkıp gidip polisle savcıyla avukatla uğraşmaz kimse. Küfür eder geçer, en fazla gelir iki tokat çakar.

Hocam sıkıntı geldiği yeri belli etmesi sokaktakileri trollemek için 6TL'lik lazer kullanıyorum 1 km falan gidiyor sanırsam.

Söylemeyi unutmuşum 15.000MW ondan cam kırabilir mi :D veya yanlışlıkla gözüne tutarım falan :(

Yeni konular

Geri
Yukarı