Yeşil pasaport 19 yaşında çıkarılabilir mi?

Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar ben hala mezundayım. Ailem bana bordo pasaport geleceğini düşündüğü için bana pasaport çıkartmıyor.

Acaba yeşil pasaport önceliğinde dershaneye giden biri kabul edilir mi?

Hocam yeşil pasaport 18 yaşından küçüklere ve örgün eğitimi devam eden 25 yaşını doldurmamış bireylere verilir. Fakat bazı gereksinimleri karşılamanız halinde verilebilir. Babanızın memur ya da belirli yerlere gelmiş vb. olması gerekiyor.

Hocam yeşil pasaport 18 yaşından küçüklere ve örgün eğitimi devam eden 25 yaşını doldurmamış bireylere verilir. Fakat bazı gereksinimleri karşılamanız halinde verilebilir. Babanızın memur ya da belirli yerlere gelmiş vb. olması gerekiyor.
Hocam 18 yaşından büyük açık üniversiteye gidene de normal üniversiteye gidene de veriliyordu diye biliyorum, doğru mudur? Açık üniversiteye giden bir bireye de verilir mi? 🤔

Hocaların bende bir şey soracağım 17 yaşındayım bende babam da yeşil pasaport var bende çıkartabiliyor muyum babam iş adamı ben nasıl bir yol çizebilir pasaportu çıkartma konusunda.

Hocaların bende bir şey soracağım 17 yaşındayım bende babam da yeşil pasaport var bende çıkartabiliyor muyum babam iş adamı ben nasıl bir yol çizebilir pasaportu çıkartma konusunda.
Babanız memur olduğu için çıkarabilmişse seninde çıkartabilmen gerekiyor. Ancak yalnız başında değil babanla beraber çıkartabilirsin.

Geri
Yukarı