Yeşil pasaport öğrenci belgesi

Everwanted

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, yeşil pasaport almam için gerekli koşulları sağlıyorum fakat kafama takılan bir soru var. Bu sene üniversiteye yerleştiğim için ve daha ders seçmediğimden dolayı öğrenci belgemde pasif öğrenci(kayıt yenilememiş) olarak gözüküyor. Yeşil pasaport çıkartırken sorun yaratır mı?

Öğrenci belgen en kötü alacağın yeşil pasaportun süresini azaltır. Eğer öğrenci belgen kabul edilmezse ortalama 5 ay kadar alabilirsin. Onun dışında öğrenci belgenin bir önemi yoktur.

Merhaba, yeşil pasaport almam için gerekli koşulları sağlıyorum fakat kafama takılan bir soru var. Bu sene üniversiteye yerleştiğim için ve daha ders seçmediğimden dolayı öğrenci belgemde pasif öğrenci(kayıt yenilememiş) olarak gözüküyor. Yeşil pasaport çıkartırken sorun yaratır mı?
Ben de ayni sekildeydi iki hafta once yeni pasaport cikarttim eskisinin suresi doldu. Bi problem yaratmadi.

Ben de pasif öğrenci konumundaydım. Herhangi bir sorun çıkmadı yeşil pasaportumu teslim aldım, yaklaşık bir ay önce.

Ben de ayni sekildeydi iki hafta once yeni pasaport cikarttim eskisinin suresi doldu. Bi problem yaratmadi.
ben de ders kayıt yapmadım fakat 2028e kadar geçerli yeşil pasaportum var ve pazartesi günü vize randevum var pasif öğrenci gözükmem pasaport açısından ve vize randevusunda sıkıntı çıkartır mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı