Yeşil perdesiz arka plan silme

UgurDur

Hectopat
Yer
Technopat Merkez
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese selamlar, bildiğiniz gibi Chroma key yardımıyla tek renk olan arka planları silebiliyoruz. Benim arka planını sileceğim videonun arka planı yeşil perde değil. After Effects kullanmadan nasıl silebilirim videonun arka planını? Yardımlarınızı bekliyorum.

Camtasia Studio programında arka plan silme işlemi yeşil dışındaki diğer herhangi bir renk için de geçerli.

Videoda nasıl yapıldığını gösterirken siyah arka planı olan bir video kullanıyorum. Renk seçme kısmından damlalık aracı videonun üzerine getirilip herhangi bir renk seçilebilir.

Camtasia Studio programında arka plan silme işlemi yeşil dışındaki diğer herhangi bir renk için de geçerli.

Videoda nasıl yapıldığını gösterirken siyah arka planı olan bir video kullanıyorum. Renk seçme kısmından damlalık aracı videonun üzerine getirilip herhangi bir renk seçilebilir.

Ben herhangi bir rengi sileceğim demedim. Sade renk olmayan bir arka planı sileceğim dedim.

Ben herhangi bir rengi sileceğim demedim. Sade renk olmayan bir arka planı sileceğim dedim.

Herkese selamlar, bildiğiniz gibi Chroma key yardımıyla tek renk olan arka planları silebiliyoruz. Benim arka planını sileceğim videonun arka planı yeşil perde değil.

Koyulaştırarak gösterdim yazdıklarını. Ne istediğin belli değil. Videoda gösterdiğimden başka yol yok.

Yanlış bilgi diye işaretlenmesi lazım mesajınızın. After Effects ile kolayca yapılıyormuş. Lütfen bilmeden yorum yapmayın.
After Effects kullanmadan nasıl silebilirim videonun arka planını?

Senin de gereksiz mesaj diye işaretlenmesi lazım. Gerçekten ne yazdığının farkında değil misin? Bak yine alıntı yaparak koyulaştırdım. O programı kullanmadan dediğin için o programın varlığını göz ardı ederek yazdım ben o mesajı. Önce kendinizin ne yazdığını okuyun ondan sonra cevap verin...

Senin de gereksiz mesaj diye işaretlenmesi lazım. Gerçekten ne yazdığının farkında değil misin? Bak yine alıntı yaparak koyulaştırdım. O programı kullanmadan dediğin için o programın varlığını göz ardı ederek yazdım ben o mesajı. Önce kendinizin ne yazdığını okuyun ondan sonra cevap verin...

Evet hocam, haklısınız. Ama After Effects kullanmadan silinmiyor da diyebilirdiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı