Yeşil zeytin vs siyah zeytin

Hangi zeytini daha çok seviyorsunuz?

• Yeşilzeytin.

Oy: 23 48,9%
  • Siyah zeytin.

Oy: 17 36,2%
  • Zeytin sevmiyorum.

Oy: 7 14,9%

• Oy verenlerin toplamı
    47
Kimden bahsediyoruz ben anlamadım.
Konudan mı?
Herkes mesaja her saniye olumsuz emoji atıyor ben de neden diyorum. Bir mesaj atmıştı sanırım ufak yaşlı bir arkadaş ben de ona nazaran yazmıştım sonra moderatörler yorumunu silmiş. O yüzden benim alıntı yaptığım yorum görülmüyor.

Ben Yeşilzeytini daha çok seviyorum.
İki tip yeşil zeytin var, biri salamura olan asitli hatta çekirdeksiz, içine kırmızı biber doldurulmuş olan.

Bir de sadece tuzlu suya basılmış özellikle Hatay yöresine özel halhalı yeşil zeytin olur. En küçükleri çekirdek gibi yenir, doyulmaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ya da ezilmiş, çekirdeği çıkmış olanları doğrudan salataya karıştırıp yenir,
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hafif acısı olabilir ama o yağlı ve asitsiz, tuzlu olmayan tada değer.

Siyah zeytini her gün yerim. Şu içinde biber olan yeşil zeytinler de efsane oluyor. Çerez niyetine yeniliyor. Onun dışında bayağı fazla çeşit var. Çoğunu denedim fakat pek hatırlamıyorum. Belki daha beğendiğim çeşitleri vardır.

Konu giderek kavgaya dönüşecek. Bir üye internet argosunda "siyah peynir" cinsel içerik ve p****grafik anlamı taşıyor hakkında yorumda bulunmuş. @mYonniQ bu kişiye alıntı yapıp onun hakkında mesaj yazmış, konu sahibine değil. Mesaj silinince yanlış anlaşılmış olay.

Bu arada siyah zeytin tercihim. Özellikle siyah zeytine temas etmiş poğaçalara bayılırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı