Yeston RX 590 alınır mı?

Evet. Maalesef bu modellerde firma yüzünden çokça WattMan hatasıyla karşılaşılıyor. İnsanlar kartı kullanak için Core clock veya Memory Clock'dan kısmak zorunda kalıyor cidden rezalet ya.
Evet bende Frekans Mhz ve güç limitini düşürmüş bir şekilde ve undervolt haliyle kullanıyorum kartı. Yalnız eskisine göre herhangi bir FPS düşüşü ya da performans düşüşü olmadan. Hatta daha stabil bir şekilde kullanıyorum. Madem bu ayarlarda daha stabil çalışabiliyorsa neden absürt Frekans Mhz ve voltaj değerleri ile piyasa sürerler anlamıyorum.

Satıcı büyük ihtimalle gönderemez Türkiyeye ama yine 2500-3000₺ arası yeston colorful gibi markalar mevcut.
Ben en iyisi NVDİA modellerine bakayım.
Maalesef şu ekran kartı sıkıntısından dolayı da tercihler oldukça daralıyor. Hele ki düşük bütçelerde. Şunu da belirteyim sırf benim yazdıklarımdan dolayı NVIDIA ekran kartı tavsiye edildiğim anlaşılmasın zira ben en son sadece 2004 yılında NVIDIA FX 5200 modeli kullanmıştım. :D

Şunu tavsiye edebilirim ekran kartı konusunda hangi marka modeli almaya karar verirseniz o model ile ilgili tarafsız yorumları okuyun. Özellikle kullanıcı şikayetlerini ve sıkıntılarına bakın. Yani özellikle bu tarz forumlarda bir kullanıcı o marka modelde sıkıntı yaşamamışsa o marka onun için en iyi en sorunsuz model olmakla birlikte sadece sırf o markayı sevdiği için bile sorunsuz garantisi ile konuşup öneri yapanlar var maalesef.

Maalesef şu ekran kartı sıkıntısından dolayı da tercihler oldukça daralıyor. Hele ki düşük bütçelerde. Şunu da belirteyim sırf benim yazdıklarımdan dolayı NVIDIA ekran kartı tavsiye edildiğim anlaşılmasın zira ben en son sadece 2004 yılında NVIDIA FX 5200 modeli kullanmıştım. :D

Şunu tavsiye edebilirim ekran kartı konusunda hangi marka modeli almaya karar verirseniz o model ile ilgili tarafsız yorumları okuyun. Özellikle kullanıcı şikayetlerini ve sıkıntılarına bakın. Yani özellikle bu tarz forumlarda bir kullanıcı o marka modelde sıkıntı yaşamamışsa o marka onun için en iyi en sorunsuz model olmakla birlikte sadece sırf o markayı sevdiği için bile sorunsuz garantisi ile konuşup öneri yapanlar var maalesef.
RX 5700 XT deneyimim oldu hatalardan sıkıldım o yüzden AMD tarafına sıcak bakmaya başladım ama şuan ekran kartsız kasamı canlandırmak için yapacaklarım kısıtlı artık ne denk gelirse alacağım.

Geri
Yukarı