Yetişkin içerikli sitelerdeki reklamlardan virüs bulaşır mı?

Tevx

Femtopat
Herkese merhaba, bugün malum siteye girdim ve bir video açtım altında 7 cm yabancı numara tarzı reklamlar var ya hani onlardan birine elim çarpmış olabilir. Ne bir site açıldı ne bir şey sadece. Ana menüye döndüğümde ilk ana menü açıldı sonradan beyaz ekran geldi yeniden ana menü açıldı virüs bulaşmış olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba, bugün malum siteye girdim ve bir video açtım altında 7 cm yabancı numara tarzı reklamlar var ya hani onlardan birine elim çarpmış olabilir. Ne bir site açıldı ne bir şey sadece. Ana menüye döndüğümde ilk ana menü açıldı sonradan beyaz ekran geldi yeniden ana menü açıldı virüs bulaşmış olabilir mi?

Oo hocam, net bulaşmıştır!
Şaka falan neyse, reklamlara tıklayınca bir şey indirip açmadıysanız virüsün bulaşma ihtimali yoktur. Bildirim gelirse Chrome ayarlarından bildirimleri kapatın. İyi sosyaller :)

Böyle bir şey mümkün olsaydı bunu yetişkin içerikli sitelerden ziyade normalmiş görünen sitelerden kapardık zaten. Bir şey indirmediğimiz sürece bulaşmaz.

7cm büyüten reklamlarından sorun olmaz. Ama dalgınlığınıza gelir de linke tıklayıp almaya kalkarsınız, ha o zaman evinize hıyar gelirse şaşırmayın. Eğer bahsi geçilen ürün gelse bile hiç bir işe yaramaz.

Kesinlikle kapmıştır dostum. Ciddiye gitmeden bilgisayarını temizle. İş ciddiye bindiyse hemen önemli şeylerini yedekleyip format atmanı öneririm.

Geri
Yukarı