Yetkilinin değişik cevap vermesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

EnesTech

Hectopat
Konunun Windows 8 neden olduğunu bilmenizi isterim şikayet bölümünü bulamadım. Şu an o yetkilinin zoruna gidecektir ama direkt o zaman yetkililere ulaşırım. Az önce adamı büyük harfle başlamıyor diye şikayet ettim. Yetkilinin cevabı: - Kuralları okuyabilirsiniz dedi. Okumuştum ama yine de o kuralı biliyordum. Baktığımda hala yerinde bir kuraldı aslında tamam bir sıkıntı olabilir o da bir insan ama ondan öncede adam Türkçe harf kullanmadığı için ondan birkaç dakika önce rapor ettim. Türkçe harf kullanmıyor dedim birkaç şey daha dedim bundan uyarı yiyor mu? Diye - Kime uyarı verilip verilmeyeceğini siz belirlemiyorsunuz. Türkçe karaker zorunlu değil. Dedi sıkıntı ben de mi? Ben bunu kötü niyetle yazmıyorum. Sadece bana yapılan haksızlığı belirtmek istedim. Ben iyiliğe rapor ediyorum. Ama yetkilinin bana sinirli tavır yapması hiç hoşuma gitmedi ssler bunlar şimdiden teşekkürler.

Ekran Alıntısı.PNG
Ekran Alıntısı2.PNG

Ekran Alıntısı3.PNG

Ekran Alıntısı4.PNG

Hatalıyız çünkü ciddiye alıp cevap veriyoruz.

Konunun Windows 8 neden olduğunu bilmenizi isterim şikayet bölümünü bulamadım.
Sorun basit, çözüm basit. Kuralları okumak!

Türkçe karakter kullanmak zorunlu değil. Bu mesajın uyarı almasına gerek yok, bilmiyorsunuz ve öğrenmeniz için cevap veriyoruz. Ne yapmalıyız?

Soru sormuşsunuz ve cevap almışsınız. Mesajın düzenlenip düzenlenmemesinden yasak olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Rapor sistemini boş yere meşgul etmeyin. Çözülmesi gereken bir konu varsa kullanabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı