YGS - LYS için hangi kitapları önerirsiniz ?

Belki de herkese uygun olan kaynak farklıdır. Çoğu yayını denemişimdir. Nedense verim alamadım ya da beğenmedim. Ya gereksiz zor geldiler ya da fazla kolay. Ondan Fem simetrik öneriyorum. Zaman denemelere girmenizi de tavsiye ederim ek olarak.

Herkese teşekkürler ilk olarak fizik düşünüyorum fem konu anlatımlı ve soru bankası olarak palme. Şuan kimya da çok açığım var ve biyoloji konu anlatımlı bide matematik soru bankası alacağım bunlarla ilgili önerilerinizi son kez alıp kitapları alacağım. Mutlaka almalısın dediğiniz bi kitap var mı ?

@Cryptic @Silinen üye @Hypnos @alfa74 @Silinen üye @Latios

FEM deneme sınavlarına bakmanı öneririm. Zaman gazetesinin her hafta YGS deneme sınavı oluyor. Eğer devam ediyor ise onları çözmeni tavsiye ederim. Bundan sonra deneme çöz eksiklerini gör. Eksik konularını halletmeye çalış. Başarılar dilerim. Kolay gelsin.

FEM deneme sınavlarına bakmanı öneririm. Zaman gazetesinin her hafta YGS deneme sınavı oluyor. Eğer devam ediyor ise onları çözmeni tavsiye ederim. Bundan sonra deneme çöz eksiklerini gör. Eksik konularını halletmeye çalış. Başarılar dilerim. Kolay gelsin.

Teşekkürler, Fem çok fazla önerilmeye başladı bu gidişle bütün kaynaklarım Fem olacak. :)

Bütün kaynakların FEM olamsın bütün kaynakların. Farklı kaynaklardan da çözmeye çalış. Deneme olayını böyle yapmaya çalış bence.

Herkese teşekkürler ilk olarak fizik düşünüyorum fem konu anlatımlı ve soru bankası olarak palme. Şuan kimya da çok açığım var ve biyoloji konu anlatımlı bide matematik soru bankası alacağım bunlarla ilgili önerilerinizi son kez alıp kitapları alacağım. Mutlaka almalısın dediğiniz bi kitap var mı ?

@Cryptic @Silinen üye @Hypnos @alfa74 @Silinen üye @Latios
Biyoloji konu anlatimli olarak Palme öneriliyor, Campbell temelli bir kitap, ama kullanmadim bilemiyorum. Saydığım kitaplar önerdiğim kitaplar, cogunu ben de kullaniyorum. Ama temelin iyiyse al degilse zorlanabilirsin.

Arkadaşlar bütün kitapları aldım ve çalışıyorum ama hala düzenli bir sistem oturtmuş değilim bana program ayarlayabilirmisiniz veya çalışırken uyacağım kurallar kısacası yardımı dokunacak herhangi bir şey.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı