YGS Matematik ve Fizik Soru Bankası Önerileri

• Konuyu başlatan Neutral
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 8B
N

Neutral

Ziyaretçi
Merhaba,

11. sınıfa giden kardeşimi YGS'ye şimdiden hazırlamak için kapsamlı YGS Matematik ve YGS Fizik dersleri için Soru Bankası ve Konu Anlatımlı kitaplar arıyorum. Ben Esen Yayınları'nın YGS Matematik Soru Bankası ile hazırlanmıştım diyebilirim. Farklı yayıncılıklardan önerileriniz olursa sevinirim.

Yardımlarınızı bekliyorum.

FEM yayınları. Bu arada ygs'ye yazın çalışmasını tavsiye ediyorum. 11. sınıfı eksiksiz tamamlaması ygs'ye çalışmasından daha faydalı olacaktır.

Ders farketmez. Fem Simetrik Set. Daha iyisini görmedim şahsen.

Bölünmüş şekilde. Yanlış hatırlamıyorsam MAT-1 için 3 MAT-2 için 4 kitap vardı.

Dershaneler kapanabilir ama teknoloji kapanmıyor, müjde var...

kaplumba.com adlı eğitim eğlence sitesi yepyeni bir hizmet vermeye başladı.
Online soru bankası bedavatest.
Öğretmenler online olarak hazırladıkları soruları anında paylaşıyorlar ve
öğrenciler istedikleri ders ve konuda bu soruları çözüp tüm öğrenciler arasındaki sıralamasını görebiliyorlar.
Online olduğu için sorularda varsa hatalar anında düzeltiliyor.
bedavatest, kaplumba.com sitesinin tüm diğer hizmetleri gibi ücretsiz.

Duymadım demeyin...

Masterboy'a katiliyorum. Simetri oneririm kolay gelir, Karekök oneririm zor gelir, seviyeni bilmeden önermek zor ama ben guzel kitapları onereyim:

Ygs Fem Matematik Soru Bankası, Karekök Soru Bankası, FEM kapsul denemeleri. Fizik icin YGS kitabi degil de direk YGS-LYS almak daha mantikli sayisalsa. Onun için de FEM ve Palme.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı