[YHA] Yalan Haber Ajansı Kepenkleri İndirdi!

Makaleler
20
Yer
Nordschleife
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
unnamed.jpg

YHA bu gün itibariyle daha fazla dayanamadı ve kepenkleri indirmek zorunda kaldı. Öncelikle tüm sektörleri etkileyen koronavirüs ve hem kullanıcılar hem de moderatörler tarafından yapılan baskılar nedeniyle kepenkleri indirdi. Özellikle yalan haberleri ile meşhur olan Yalan Haber Ajansı bir senelik yayın hayatının ardından YHA başkanı @Kaspersky Kullanıcısı tarafından bu akşam canlı yayında iflası açıklayacak.

can-yaman-in-kendisiyle-roportaj-yapan-ispanyol-12691760_3338_amp.jpg

YHA Başkanı @Kaspersky Kullanıcısı bu gün bize şu şekilde röportaj verdi:

"Bir sene önce biz bu yola koyulduk. Yalan haberler ile Sosyal'in düzenini bozup yönetimi ele geçirecektik fakat gerek moderatörler gerek bilinçli kullanıcılar yüzünden planlarımız suya düştü. Koronavirüsün etkisiyle de bu baskılara dayanamadık ve iflası vermek zorunda kaldık. Zaten üç aydır maaşları da ödeyemiyoruz. Eskiden hep paket sigara içerdim şimdi sarma sigara alacak param yok. Stüdyonuza borç alarak geldim. Şu anda eve dönecek param yok ve nasıl eve döneceğimi bilmiyorum..."

Tam röportajımızın bittiği anda moderatörler tarafından YHA Başkanı @Kaspersky Kullanıcısı'nı ödeyemediği borçlar, ödeyemediği maaşlar ve yalan haber suçlamaları ilgili tutukladı ve gözaltına alındı:
unnamed.jpg

YHA'nın en güzel ve en yalan haberi!
Bu haber de yalan çünkü:), @Kaspersky Kullanıcısı hapisten çıktı ve haber yaptı:

Bu blog'a 5 yıldız lazım!
⭐⭐⭐⭐⭐

Yeni konular

Geri
Yukarı