@Yika38 ile soru cevaplama etkinliği

@yika38 Senden çok soru cevapladım. Gelsen mi artık. 😅
1 tane. Üstte.
Öyle deme. Bu işte iyi beğeni var. (!)
Diss to @Sylveon. (!)
Sylveon ile ilişkim zaten sallantıda bir iyi gidiyoruz bir kötü gidiyoruz. Aman sus.

Pokemon olarak severim. Tatlı ve güzel fakat güçlü değil. 😅

@yika38 En sevdiğin pokemon nedir?

Kendinizi bir cümle ile tanıtır mısınız?
Kimi zaman üşengeç, kimi zaman aklına koyduğunu yapan, rahat olmayı seven, bildiği şeyleri insanlara aktarmayı seven Kayserili bir forumdaşınızım. :)
Kayseri'nin nesi meşhurdur?
Mantı, pastırma ve sucuktan bahsetmeme gerek yok herhalde. 😄 Bir de Develi'nin cıvıklısı meşhurdur.
Yika isminin anlamı nedir?
yi: İsmimin ilk iki harfi
ka: Soyadımın ilk iki harfi
38: Memleketim ve yaşadığım şehrin plaka kodu

Normalde yk38 alacaktım ama alınmış.
Profil resminiz neden "y" harfi? Sade zevkleriniz mi var? :D
Aslında evet, sadeliği severim. Ama profil fotoğrafımda "Y" olmasının sebebi, hem profil fotoğrafıma koyacak bir şey bulamıyorum hem de koymaya üşeniyorum. 😅
Hangi kategorilerde gezersiniz? Sizi pek göremiyorum da :D.
Bilgim olan her konuya bakarım, özel bir kategori zevkim yok. Son zamanlarda mavi ekran konularına bakıyorum. Ha, "Konu dışı" bölümünü ayrıca takip ediyorum, orası ayrı. 😅
En sevdiğiniz bir oyun var mı?
Çoğunlukla hikâyeli oyunları severim. SOMA, Portal 2, GTA 4, LIMBO sevdiğim oyunların bazıları.

En sevdiğiniz müzik ve müzik türü nedir?
Kulağıma ne hoş gelirse onu dinlerim, özel bir müzik zevkim yok.
En sevdiğiniz renk nedir?
Doğa yeşili gibi bir renk olabilir. Daha çok aydınlık renkleri severim.
Moderatör olmayı düşünüyor musunuz?
Geçen sene bu zamanlarda teklif edildi ancak zaman sıkıntısından dolayı kabul etmemiştim. Bu sene ise başvurdum, henüz geri dönüş olmadı.
En sevdiğiniz ders nedir?
Almanca, İngilizce, Matematik, Türkçe (sadece dil bilgisi kısmı) ve Kimya. En çok Almanca dersini seviyorum.
İleride ne olmak istiyorsunuz? Hayalleriniz var mı? Özel geldiyse pas geçebilirsiniz. Bunu biraz merak ediyorum :)
Kesinlikle şu olmak istiyorum gibi bir hedef henüz koymadım. Şu anlık mühendislik düşünüyorum ama Türkiye'de iş alanı maalesef çok dar olduğundan başka mesleklere yönelebilirim. Meslek veya üniversite konusunda bir sıkıntı yaşamamak için hedefimi yüksek tutup ona göre sıkı çalışmam gerekiyor.
Sosyal sizin için ne ifade ediyor?
Bugüne kadar teknoloji konusunda öğrendiğim birçok şeyi burada öğrendim. Farklı forum alternatiflerini de denedim fakat hiçbiri buradaki kadar samimi gelmedi.
En sevmediğiniz konu tipleri nelerdir?
Mut... (artık gerisini anlamışsınızdır) adlı kişinin açtığı her türlü konu tipi. :D
İleride kendi formunuzu kurmayı düşünüyor musunuz?
Belki.
Beni seviyor musunuz? :D.
Bir kişiyi sevmemem için bana fiziksel veya psikolojik açıdan zarar vermesi gerekiyor. Bu kişiler de bu forumda bir elin parmağını geçmez. Siz bu kişiler arasında değilsiniz, bu yüzden evet, seviyorum. :)
38 yaşında mısınız? 😄
Hayır, 16 yaşındayım.
Etiket gitmeyebilir diye ben de etiketleyeyim: @yika38. Ne olur ne olmaz. :D
Etiket geldi, merak etmeyin. :)

Ekran görüntüsü 2020-10-08 202414.png

Bu foruma nasıl geldiniz?
Yaşadığım bir teknik sorundan dolayı konu açtım, böylece buradaki yerimi almış oldum.
Yiğithan.
Açık adresin ne?
Kayseri/Kocasinan. Bu kadarı yeterli. 😅
Neden sorularımıza cevap vermiyorsun?
Soru çok olunca cevap verme süresi de artıyor.
@yika38 en sevdiğin Pokemon nedir?
Pokemon izlemedim daha önce. Belki Pikachu diyebilirim.

---------

Gözden kaçırdığım sorular olabilir, varsa belirtirseniz sevinirim. :) Bundan başka sorularınız varsa cevaplamaya hazırım. :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı