Yıl 2008-2012 Blur benzeri yarış oyunun ismi neydi?

NecroBit

Kilopat
Daha fazla  
Selam dostlarım. Eskiden oynadığım birçok oyunu nostalji adına tekrar yüklemek istiyorum ama malum isimlerini hatırlayamıyorum. Bu oyunların hepsi bende derin etkiler bırakmış oyunlardır ve benim için önemi büyük. Çok araştırdım, kimilerini buldum kimileri askıda kaldı. Belki sizlerin de yardımıyla bulabilirim.

Bu oyunları yanlış hatırlamıyorsam gazete kuponları ile almıştım ama emin de değilim.

1. oyun:
Tür:
Yarış.
3'er kişilik 2 takımdan oluşan yarış oyunu vardı. 6 farklı araba vardı ve her birinin bambaşka özellikleri vardı. İşte kimisi daha güçlüydü kimi daha seri, tuzaklar kuruyordun yola. Blur benzeri bir oyundu. 1. takımın araba renkleri sarı tonlarında, diğer takımınki siyah tonlarındaydı. Yarış esnasında tıpkı blur gibi rakibe tuzaklar kuruyordun yarış esnasında.

2. oyun:
Tür:
FPS/Battle
Bu oyunda birçok mini map vardı fakat ben tek bir tanesini hatırlıyorum. O da boşlukta bir uzay ortamındaydı. Haritadan düşebiliyordun kenarlardan. Birtakım yerlerde (yüzeyde) yuvarlak alanlar vardı türlü çeşit silahların spawn olduğu. Botlara karşı rastgele yerlerde doğup çatışıyordun. Hikaye veya kurgu yoktu. Her öldürdüğün AI için kadın sesli bir robot birtakım kelimeler söylüyordu. Harita çok dardı, büyük değildi.

3. oyun: (çizim ek'tedir.)
Tür:
2D, kuş bakışı.
Oyun kuş bakışı idi. Biz bir karakterdik ve elimizde bir takım silahlar olurdu (genelde bardak :d). Orta Çağ zamanını ele alıyordu. Düşmanlar kırmızı, biz yeşil ve bir de tarafsız olup ortada öylece dolaşanlar vardı. Onlar da sarı renkte gözüküyordu ve bu tarafsızların elinde kılıç yerine balta vardı. Çok dikkatimi çekmişti ve düşmana vurup, üstüme çekip tarafsıza vurmasını sağlamıştım ve tarafsız da yeşil olup adama saldırmıştı ve pet gibi yanımda gezdirip durmuştum.

Yeni nesil oyunlar için laptop aldım ama şunlarki kadar tatmin seviyesine bir türlü erişemedim. Sorunun kimde veya ne de olduğunu çözümleyebilmem için bu oyunlardan en az birinin adına ihtiyacım var dostlar.

Dosya Ekleri

• IMG_20230402_231336.jpg
    IMG_20230402_231336.jpg
    199,3 KB · Görüntüleme: 44
Son düzenleyen: Moderatör:
2. oyun quake 2 olabilir mi?
Dostum baktım şimdi buna çok çok çok benziyordu. Tıpkı videodaki gibi en üstteki havada asılı olan kare alan bile vardı. Fakat etrafında bir yerde Jüpiter benzeri bir gezegen de vardı dekoratif olarak.

Sürekli bir kadın sesi vardı benim dediğimde, otobot gibi "1 adam vurdun 2 adam vurdun" gibi gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı